Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 A kérdező kommentje:
Ugye volt egy viszonylag jobb pasija, ferje es azota gondolom csak olyan kell neki, nem megy lejjebb szintbe. Lehet akkor sem, ha hizna mèg vagy 5-10 kilot. Es mondom h semmi bajom sincs a molett nokkel, mert az egyik exem is az volt. Csak hát az elvarosok ott is a plafonon voltak. Es ugye annyi a kanos pasi, h nem is kell leadniuk az ikyen holgyeknek az igenyukbol, mert 100 helyes pasi ir rajuk szex remenyeben (en mar 36 vagyok, nem a szex erdekel, kieltem magam anno, komolyat keresek, de badoon ez nem mukodik).
2021. jan. 2. 10:53
 92/96 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol a badooval, a pénzedre mennek csak. A nők regisztrálást követő 10 percben kapnak 80-90 likeot és üzenetet! Nem vicc, kipróbáltuk haverokkal. Nem fognak ezek senkinek se válaszolni.
2021. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
100%

De értsd már meg, nekem vékony nőként is az a bajom, hogy te jobban elvárod a nagyobb nőktől, hogy elfogadjanak. Hogy ne legyenek elvárásaik.


Hogy merészel KÖVÉR LÉTÉRE mást elvárni, mikor te is még meg tudnád dugni?

2021. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 A kérdező kommentje:
De lehet én jobb fizikummal jobban meg tudnám d.gni, mint egy átlag fizikumú pasi...Vagyis jobb az állóképességem, ami persze szexben nem sokat jelent tudom, mert ott a technika a fontos nem az h 1 órán át reszeljetek.
2021. jan. 2. 18:48
 95/96 anonim ***** válasza:

Úristen, és ennyi vagy, fasz ki-be húzogatás? Egyre undorítóbb vagy.


Lenézed, mert kövér. Úgy gondolod, lejjebb kéne adnia. Teljesen mindegy, mit hiszel, mit tudsz neki adni, van választása. És nem kell senkinek veled beérnie. Senkinek nem kell senkivel beérnie.


A kép kéréseket meg gyönyörűen ignorálod.

2021. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a díjbírkozó nő télleg nem tudom mit akar,de nem is érdekel!Az az ő baja.Sztem tul sokat foglalkozol vele.Már az is elég volt,hogy láttam a képet.
2021. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!