Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
 11/96 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Megláttam a képed és olyan ronda vagy hozzám képest, hogy kénytelen vagy visszaírni. Ha nem teszed, akkor egy pénzéhes felszínes ribi vagy.

Várom válaszod!

–kedvesfiu69

2020. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 A kérdező kommentje:

Megláttam a képed és olyan ronda vagy hozzám képest, hogy kénytelen vagy visszaírni.


Na akkor így fogok nyomulni. Azért ilyen ez a beállós képem, mert sötét szobában csináltam sima telefonnal. Már bocsi, hogy nem hasselbladdal kreáltam ezt...

2020. dec. 31. 19:30
 13/96 anonim ***** válasza:
85%
De basszus, ilyen képet látnék valakiről, semmi jót nem feltételeznék róla. Alapból off, akkor is, ha Dwayne Johnson, mert az életben nem pakolnék magamról félpucér (vagy fürdőruhás) képet e netre. Totál másvilág.
2020. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
0%

Nem az a gond, hogy zajos a kép és nem medium format kamerával csináltad, hanem hogy "beállós" kép (jelentsen ez akármit). Ne "beálljál", mert egyből belövöd magadat alulkvalifikáltnak és eszerint fognak téged értékelni.


Egyébként igazán megtanulhatná már 2020-ban mindenki, hogy társkeresés csak a felső 5-10%-nak működik férfiak esetén. Nőknél ez az arány 99%.

2020. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
100%
badoon a képek több mint fele kamu, nincs mögötte ember, azért nem írnak vissza. én is próbáltam már, millió egy pasira írtam rá és senki nem válaszolt, pedig nagyon jó volt a képem.
2020. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 A kérdező kommentje:

Nem az a gond, hogy zajos a kép


Való igaz, van pér anyajegyem, így kevésbé látszik majdnem félhomályban. Mondhatnám, hogy alulkvalifikált kép, de életben a nők meg ilyen zajosak. Volt annó 5 barátnőm, kb abból 4 a szexet csak félhomályban vagy teljes sötétségben volt hajlandó csinálni, mert jajj ott egy pici felesleg, jajj ott egy stria, stb. Holott mind mérnök, építész, tanárnő, közgazdász volt.

2020. dec. 31. 19:41
 17/96 anonim ***** válasza:
81%

Nálam is ez. Többen ramirnak aztán 2 nap.utan ki vannak regizve.


Tele az üzenetek mappám ilyen szürke megszűnt felhasznalokkal.


Az oldal generál egy rakat kamuprofilt

2020. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 A kérdező kommentje:
a jajj, kicsi a mellem szlogent kihagytam. Pedig engem nem zavart, ha nem volt nekik nagy.
2020. dec. 31. 19:42
 19/96 anonim ***** válasza:
94%

Tegyél ki egy olyan képet, ahol diszkréten, a karon feszülő póló/ing van rajtad és belemosolyogsz a kamerába.

Ezzel a képpel én se írnék vissza neked, nagyon műmájnercsávó-hatása van.

(A stílus... hát igen, az már egy másik kérdés, szomorú)

2020. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként pedig így van, főleg mert talán ez a Badoo nevű valami kínai is, de az online társkereső oldalak nagy része fake női profile-okat használ. Férfiak fizetnek főleg, onnan jön a pénz, ezért nem fake férfi profile-okkal vannak tele az ilyen oldalak.


Bizonyíték 2015-ből: [link]

2020. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!