Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
 21/96 A kérdező kommentje:
Csak ugye az a sz.r, hogy volt már 5 párom, meg tucat egyéjszakás kalandom. Való igaz 10 éve jobban néztem ki sokkal, de most sem lettem hirtelen ótvaras ronda pasi. + igényes is vagyok, jól öltözök (most ne ebből a hitvány képből induljunk ki). ÉS mégsem ír senki itt. Vagyis 2 nő visszaírt, de bűnrondák. Mintha én pasiból vagy szörny lennék. Olyanok voltak a hölgyek. De nekik is visszaírtam kedvesen, hogy csak néha vagyok itt, és nem igazán ismerkedek (ami igaz is) szinte senkivel sem innen sem.
2020. dec. 31. 19:54
 22/96 anonim ***** válasza:
70%
Előttem már mondták, kamu profilok és csak a felsőkategóriának működik online. Ha volt már nőd, eztán is lesz. Online cuccokat meg felejtsd el. Az csak a nőknek működik.
2020. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
75%

Tény, hogy én egy kegyetlen ronda nő vagyok, de ez sem sokkal jobb. Ha van egy kis önkritikája (márpedig a ronda nők túlnyomó többségének van), akkor eszébe sem fog jutni visszaírni, mert belátja, hogy nem egy kategória vagytok, az életmódotok sem passzol, semmi. Én sem tenném, pedig én a gebe ronda típus vagyok.

Egyébként jogos, persze, az egész direkt társkeresősdi úgy, ahogy van, felejtős. Vagy összehozza az élet az embert a megfelelővel, vagy így járt...

2020. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen fotód van kint, akkor nem is fognak visszaírni.
2020. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
20%
#23, a gebe még nem kizáró ok. Nem ismerkedési céllal mondom, de nekem speciel a vékony nők tetszenek kis mellekkel, stb. Szép pofi nagyon fontos, de nálam a nagy (csüngő) mellek eléggé visszataszítóak.
2020. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
80%
A képednek "börtôntöltelék, akit a cellatársa fotózott le a seggébôl elõkotort telefonnal" feelingje van.
2020. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 A kérdező kommentje:

A képednek "börtôntöltelék, akit a cellatársa fotózott le a seggébôl elõkotort telefonnal" feelingje van.


Köszi, ennyire azért ne legyünk már prolik, mondtam már a kép milyenségét. De ne menjünk át undergroundba. Thanks.

2020. dec. 31. 20:10
 28/96 anonim ***** válasza:
2%
Helyesnek tűnsz, a tested is több mint rendben van, a képek minősége ugyan hagyhat kívánnivalót maga után, de nyilván tisztában vagy vele, hogy nem a linkelt nő a te szinted. Ne menj ennyire alá... Ha pedig társkereső, akkor inkább valami Randivonal jellegű, mint ez.
2020. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 A kérdező kommentje:

de nyilván tisztában vagy vele, hogy nem a linkelt nő a te szinted.


átlag nő nem ír vissza badoon, egyik sem. Az ilyen hölgyek közül is ha 10 re ráírtam, abból is csak 2 megnézte az adatlapom, de semmi válasz. Pedig nem úgy indítok, hogy szia, mizu. Hanem, hogy nagyon szimpatikus ez meg az adatlapodon, ha van kedved, akkor beszélgethetnénk.

2020. dec. 31. 20:16
 30/96 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem maga a kérdésed és hozzá a leírasod mindent elmond rólad.


És téneg te azért írsz ducibbakra, hogy majd jól megalázd őket itt a képüket kitéve, hogy te milyen f. sza gyerek vagy mégse írnak neked vissz.


A helyedbe ezzel nem dicsekednék.


Mellesleg nőként mondom a kép rólad amit linkeltél nem tetszik. Komolyan mit csinálsz rajta? A tested sem tetszik hiába látni, hogy gyursz nekem ez nem jön be.


De szerintem nálad nem a külső ami miatt senki nem ír..

2020. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!