Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
 61/96 anonim ***** válasza:
100%
És ilyen hozzáállással biztos hogy nem fog találni komoly partnert magának a nő. Az tuti.
2020. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, ha a jegygyűrűjét neked mutogatja, egy netes társkereső oldalon, akkor miért nincs együtt a párjával? 😂 Akarom mondani a jegyesével😂
2020. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek nincs ki a négy kereke.
2020. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 A kérdező kommentje:

És ilyen hozzáállással biztos hogy nem fog találni komoly partnert magának a nő. Az tuti.


Az itt a gond (bár kinek mennyire az) h ha a viszonylag jobb pasiknak is elég ha a nő szőke, túlysúlyos, akkor a nő elhiszi h neki ez mindig járni fog és nem fogja lejjeb adni szinte soha, pedig már 33 éves ez a hölgy is. Na nem mintha érdekelne, elfogadom, h nem vagyok az esete. Kész. De nem nekem való ez a netes társkereső, 1%-os siekrességi ráta az borzasztóan kevés.

2020. dec. 31. 23:13
 65/96 anonim ***** válasza:
100%
Na, Narodnaja új néven?
2020. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz az lenni az életben, akihez le kell süllyedni, nem felemelkedni?
2020. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már fiatal annyira 36 évesen. Lassan le kell süllyednem, hogy legyen valakim. De ahogy látjátok, még a molett nőknek sem vagyok az esete. Én meg nem akarom győzködni, hogy adjon nekem egy esélyt. Mert az már csak kompromisszum lenne a részéről. Részemről meg megalázó, hogy egy túlsúlyos

nőért küzdjek. Mondom úgy h semmi bajom velük, ez a lány is tetszett volna nekem...

2020. dec. 31. 23:42
 68/96 anonim ***** válasza:
68%
neked odafent a toronyban van a fő gondod, azt meg gyúrással nem lehet eltűntetni
2020. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 A kérdező kommentje:

Na, Narodnaja új néven?


Kb, összeszólalkoztam valakivel itt (nem nehéz, mert szidott engemm) és tiltottak pár hete. Valszeg a másik embert is.

2020. dec. 31. 23:44
 70/96 anonim ***** válasza:
100%

"Részemről meg megalázó, hogy egy túlsúlyos nőért küzdjek."


Nekem az ilyen hozzáállás vékony nőként is taszító. Itt te vagy az, aki ember és ember közt különbséget tesz.

2020. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!