Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
 31/96 anonim ***** válasza:
100%
For the record személyem sose használta, de esetleg regisztrálj elittarsra. Ott úgy tudom minenkinek fizetni kell (nőknek is). Az már egy elég jó szűrő a komolyságot illetően. Azt nem tudom ők mennyi kamu profillal dolgoznak.
2020. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
31%

Úgy inditasz, hogy nagyon szimoatikus de ez kamu ezt érzik a nők ahogy itt is beszélag róluk.


Öcsém előbb tanuld meg, hogy kell bánni egy nővel!

2020. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy kedves biológus kérdező, rég láttunk. Képed ismerős volt. Hányadik kérdésed is ez ugyanazon téma körül? :)
2020. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
64%

25: "Szép pofi nagyon fontos"

Így van, és az nekem nincs. Épp ellenkezőleg.

(23)

2020. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:
100%

A 26-os válaszodban linkelt képeiden egy kifejezetten jóképű srácot látok, hiába 10 éves kép, ha így néztél ki anno, valamit nagyon el kellett rontanod, hogy leronduljon az arcod.

Gyanúsan a gyúrás lesz a ludas, a korábbi kérdésednél is írta valaki, hogy a nehéz súlyok emelgetésébe beletorzul az ember arca, és "beleégnek" a ráncok az arcodba.

A fő kérdésben linkelt képed nekem se tetszik, tényleg olyan "prolis" (bár nagyon nem szeretem ezt a szót).

Nem kell félmeztelenkedni meg "beállni" pózba, ahogy korábban is írták, öltözz fel normálisan, és kérd meg egy barátodat, aki ügyesebben fotózik, hogy lőjön rólad pár képet.

Illetve ha érdekel még egy tanács, nem kell megfogadnod nyilván, úgy csinálod, ahogy jónak látod, de a legtöbb nőnek nem annyira jönnek be ezek a "lufikarok", hanem pl. a hasizmokat vonzóbbnak tartják. Nyilván nem minden nő, meg vannak, akiknek bejönnek az ilyen "nagyobb" férfiak is, de szerintem a karoddal nem kell ennél többet foglalkozni, tarthatod szinten, de az sem baj, ha kisebb.


Szerintem tényleg a képeiden kéne a leginkább csiszolni, hiszen a Badoo-Tinder-féle társkeresőkön (sajnos-nem sajnos) tényleg a képek számítanak a leginkább.

2020. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
50%
#35, most nem rólad van szó, de azért annyit biztos megenged a kérdező, hogy leírjam, neked is lehet rohadásig, amennyit csak akarsz. Csak a te szinteden keresgélj. Ha jobbat akarsz, az valóban nem fog menni.
2020. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem változtál sokat, mi akadályoz meg, hogy most a telefonod kamerájába mosolyogj, és megmutasd, mi a helyzet?
2020. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
100%
36-os hozzászóláshoz egy helyesbítés, természetesen a #34-esnek szólt. Elnézést.
2020. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
87%

Ha nő lennék én is kerülnélek.

Már megbocsájts, de aki az izmaival akar bevágódni, ugyanaz a kategória, mint a szilikon cicababák.

Készíttess magadról jó minőségű, elegáns képeket és más lesz az eredmény (azokon is látszódik, hogy jó az alakod, de nem "in your face" sítlusú).

2020. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
0%

Csak egó növelésre és önbizalom növelésre használja néhány nő azt a bizonyos applikációt!

Ezt a te kerdesedtől ès tőled teljesen függetlenül írom...

Ez még nem jutott az eszedbe?!

2020. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!