Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
 71/96 A kérdező kommentje:
Az az én nagy bajom sok-sok éve, hogy csak olyannak jövök be, aki nekem nem. Amikor meg egyeztek az ízlések, akkor hisztis lett a nő, papicsot akart belőlem csinálni, másik az exét kereste bennem, mert hasonítottam hozzá, 3. megcsalt, mert szép nő volt és 100 pasi akarta+ fiatalabb volt tőlem 9 évvel...Szóval felesleges nekem ilyen badoon és a többieken fent lennem.
2020. dec. 31. 23:48
 72/96 A kérdező kommentje:

Nekem az ilyen hozzáállás vékony nőként is taszító. Itt te vagy az, aki ember és ember közt különbséget tesz.


Elolvastdad, hogy nem úgy gondoltam? Vagyis nem arra, illetve h az a molett nő bejött nekem.

2020. dec. 31. 23:49
 73/96 anonim ***** válasza:
100%
Még elviselted volna, de harcolni érte, az már megalázó lett volna.
2020. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
7%
Nekem tetszik a kérdező stílusa /teste. Én bíztatnálak ne add fel ,interneten is sok hülye van ,mint a való életben is.Előbb utóbb úgyis megtalálod a hozzád illő nőt. Szerintem ne add le azért az igényeidet se csak mert egy ronda nő nem ír vissza.
2020. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 A kérdező kommentje:

Szerintem ne add le azért az igényeidet se csak mert egy ronda nő nem ír vissza.


Nem egy, szinte egyik sem.


Nekem tetszik a kérdező stílusa


Irónia biztosan, hogy hülye vagyok, mint a föld. :D Am Buék mindenkinek. Nem vagyok én annyira hülye, se nem gonosz.

2020. dec. 31. 23:57
 76/96 anonim ***** válasza:
Nincs irónia :) BUÉK
2020. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:

"Nekem tetszik a kérdező stílusa /teste"


Miért nem ismerkedsz vele? Ja, pasid van? Úgy én is mondanám mindenkinek, hogy helyes vagy, csak sajnos nem ismerkedem, mert már van.

2021. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 A kérdező kommentje:
Én nem ismerkedem itt, miskolci vagyok, nem fővárosi. LAkáshitelem van, az meg nem vonzó senkinek sem :D (nekem végképp nem havi -75 ezer). A kérdést pusztán csak a korábban említett dolgok miatt írtam ki.
2021. jan. 1. 00:21
 79/96 anonim ***** válasza:
Mivel akart papucsot csinálni belőled az egyik nőd?
2021. jan. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 A kérdező kommentje:
Távkapcs volt, heti 3 napot együtt. De akkor én főztem, én mostam, vittem neki az ajándékokat, én vittem mindenhova, én fizettem minden belépőt. Jó szívem van, szívesen csinálom, csak ugye nem fair. de h az ember szerelmes, akkor elveszti az eszét. A másik, aki kevésé szereti, az meg visszaél vele.
2021. jan. 1. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!