Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha teljes mértékig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha teljes mértékig elegem van a társkeresőkből, kiváltképpen a baddoból, ahol szerintem sportosabb pasiként (vagy legalábbis van benne munkám) is még csak a túlsúlyos nők is csak megnézik amit írtam, de válaszolni egyik sem akar?

Figyelt kérdés

A képet már mutattam itt pár napja:


[link]


és ilyesmi nők, de szinte egyik sem képes visszaírni (de megnézik, amit írtam). Az átlagos alkatút nem is mondom, azok meg sem nézik mit írtam.


[link]


Szóval én nem tudom mit várnak, vagy el vagyok átkozva, pedig tényleg nem vagyok arcilag sem ronda. Vagy ezek a túlsúlyos (szerintem) nők is valami topmodellre várnak? Törlöm magamat ma erről. Betelt a pohár. 36 F.


2020. dec. 31. 19:15
 51/96 A kérdező kommentje:

De! Kérdéstől függetlenül írok neked valamit! Óvakodj attól aki a volt párját (EX) mutogatja neked!


Én nekem eddig két exem volt, aki első adandó alkalommal ha nem az volt, amit ő akart, akkor az exével hasoníltott össe, hogy az milyen macsó, magabiztos, stb volt. Mindig megszívtam és mind a kettő visszament az exéhez, amikor az hirtelen szingli lett és a nőt (exeimet) vissza aKARTA KAPNI.

2020. dec. 31. 21:41
 52/96 A kérdező kommentje:

Szedd össze magad,és az ilyen társkeresős bohóckodás helyett nézz szét a környékeden.Le merem fogadni,hogy rizsegnek a nők körülötted,miközben jársz,nézel,de nem látsz,csak az orrodig.


A volt férje képeit mutogatja egy elhízott,magáról sokatképzelő nő,meg hasonlók...


Ha nem akarod erre b...ni el az idődet feleslegesen,akkor elfelejted ezeket a felszínes társkeresőket.


Ott kezdd,hogy összeírod az összes ismerősödet,évfolyamtársadat,létező mindenkit,és szépen elkezded felvenni a kapcsolatot az emberekkel.


100 szor többet ér,mint tespedni es képeket nézegetve várni,mikor ir rád egy tök idegen valaki.


eZ TÉNYLEG NEM VEZET SEHOVA

2020. dec. 31. 21:43
 53/96 anonim ***** válasza:
61%
Elég nevetséges, hogy játszod a kemény arcot, közben meg picsogsz mint egy incel szűzfiú
2020. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
75%

Megkaptam amit küldtél. Az jó pasi??! 😂😂😂

Á-Á

Én egy teljesen átlagos fiatal srácot látok a képen. Nem pedig egy kimondottan jó pasit! Teljes átlagos

2020. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
88%
Mások képeit csak úgy küldözgeted, a sajátodat meg nem?
2020. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
0%
54: Nem annyira átlagos az... Ilyet én már csak pénzért kapnék. Ezt a nőt meg még feleségül is vette.
2020. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 A kérdező kommentje:
mutatta a jeggyűrűjét. 90+ kiló a nő. A pasi meg nem rossz szerintem, legalábbis a nőhöz képest tuti nem. Ezt ugye azért küldte, mert mondja nem vagyok az esete. Kérdeztem, h milyen pasi az esete. Erre küldte, hogy a volt férje. Ennyi a fáma. :)
2020. dec. 31. 21:57
 58/96 A kérdező kommentje:

Mások képeit csak úgy küldözgeted, a sajátodat meg nem?


De hisz küldtem az enyémet is.

2020. dec. 31. 21:57
 59/96 anonim ***** válasza:
78%
Mostanit, fejjel.
2020. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
61%

ma 21:57


Figyelj, ha a volt pasija hasonmását, keresi a netes társkeresőn az már régen rossz.

Én a leírtak alapján úgy gondolom ez a nő még egyáltalán nincs túl az előző kapcsolatán. Másrészt nincs 2 egyforma ember.

2020. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!