Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim válasza:
100%
Nekem is 3 gyerekem van,de én ha fáradt voltam(vagyok a fiúk mellett megpróbál segíteni, nem a más ágyába bújik bele.Persze megteszek mindent én is hogy működjön a házasság.Nehéz lesz neked nagyon,de kitartás. Ne veszítsék el a gyerekek az anyjukat is!
2011. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan rendes helyeken szokás: segíts nekik felvázolni a képet, amint boldogan turbékolnak majd a híd alatt kettecskén, hóban, fagyban, esőben, szélben és forró napsütésben..
2011. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 A kérdező kommentje:

Beszéltem már a nagyszülőkkel, ígértek segítséget, de ők is messze laknak. A saját szüleim meg akkor beszélnek velem, ha telefonálok nekik. Amikor elmondtam nekik, mi történt, utána 2 hétig rendszeresen hívtak/v. hívtam őket, mára nem olyan érdekes,nem hívnak, el is felejtették a lányom 5. szülinapját...Mint eddig is, rsz-esen. Anyagilag megleszünk, legalábbis ételre jut, de ahhoz itt kell maradnom. (mondjuk hová mennék, albérletbe a szüleim mellé? Rájuk annyira nem számíthatok)Fizeti a gyerektartást, ezzel nem lesz probléma, de lehet, hogy naív vagyok. Az új nőnek meg van mindene, ami kell, a fizetés fele elég lesz rezsihozzájáruláshoz, még egy kis zsebpénz is marad. A fő probléma az egyedüllét, amit én nem tudom, hogy lehet bírni, meg a gyerekek, akik szeretik az apjukat. És nekik nagyon sok mindenről le kell mondaniuk.(mennyit ígértük, jövőre már megyünk a tengerpartra, ugy de jó lesz?Megyünk Erdélybe, kirándulni erre-arra, csak legyen egy autónk- persze ez sem lesz már) Az is a jövőre volt ütemezve (mert hogy csak ösztöndíjat kapott sokáig a férjem, de, mondta, ha meglesz, sokat fog keresni, pillanatok alatt összegyűlik), hogy gyűjtünk nekik pénzt, hogy legyen miből életet kezdeni, mi sem jutottunk volna semmire a szülők segítsége nélkül, na erről is letehetnek. Letehetnek a különórákról, sportról is, legalábbis 11-12 éves korukig. Nagyon bánt.

Szólnia kellett volna, ha vmi nem jó. Én kérdeztem, de azt mondta, semmi baj, csak a sok munka, fáradt.

Azért remélem, nem ismerhettek meg a kékfényen keresztül.:)

2011. jan. 28. 15:08
 94/117 anonim ***** válasza:
75%
Aki azt irta, hogy azert tette, mert boldogtalan volt, olvasson mar vissza! Attol, hogy valaki boldogtalan, normalisan is el lehet ezt intezni, nem pedig ilyen aljas modon. Es elhiszem, hogy nagyon nehez neked kerdezo, de ez az ember kihasznalja, hogy szukseged van ra. En akkor is elhajtanam, mert csak jobban bant.
2011. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 anonim ***** válasza:
52%

Még nem írtam neked, az előzőeket sem olvastam el, nem tudom milyen előzmények voltak. Szerintem a nővel ne foglalkozz, ne beszélj vele, nézd levegőnek, de megértem hogy nagyon nagyon bánt, hogy a világon van!

Nem vagyok a helyedben, és ha a helyedben lennék nem tudom, hogy tudnék uralkodni magamon :( De azt tudom neked tanácsolni kívülállóként, hogy szerezd vissza a férjed, ha sikerül, meg fogja neked köszönni, hogy kitartottál mellette, és hogy megmentetted a házasságotokat amikor ő gyenge volt. Legyél csinos, ápolt, mindig legyen jó a hajad, kis smink, kis parfűm, mindenhol szépen epilálva, adj magadra! Ezt muszáj megoldani három gyerek és háztartás mellett is, hidd el, ez most nagyon fontos! Az én férjem néha még a mackónadrág, vagy a nem éppen szexi bugyi miatt is rámszól, vagy amiatt, hogy miért nem teszek magamra egy kis sminket, legyek nő! És igaza van! Nem szabad ezeket elhanyagolni, mert annak a másik nőnek minderre rengeteg ideje van, és hidd el fordít is rá időt, hogy csábító legyen.

A férjednek, ha rád néz, azt kell látnia, hogy te ugyanaz a helyes csaj vagy akibe annak idején beleszeretett, aki őt három gyerekkel ajándékozta meg. Az ápolt kinézeten kívül fontos még, hogy kedves legyél, nőies, a beszédedben is, a viselkedésedben is.

Szorítok neked.

2011. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, most nagyjából végigolvastam az előzményeket. Nehéz ügy. Nem tudom, nekem nincs három gyerekem, csak most fog születni az első és még házasok sem vagyunk olyan rég óta. De szerintem akkor is kettőtökből kellene kiindulni, és a gyerekeket megpróbálni félrerakni ebben a kérdésben, mert az látszik hogy a "család" fogalma az hiányzik a szótárából. Ha félsz az egyedülléttől, szerintem az is a kérdés, hogy őt szereted? Úgy a gyerekektől eltekintve, kell ő neked? Ha a válasz igen, akkor továbbra is azt mondom, hogy harcolj, de ne nyüstöléssel, kérdezgetéssel, hanem csak úgy csendesen szépen csinosan, kicsit nemtörődöm módjára, a háttérből. Mekkorára kerekedne a szeme, ha egyik nap azt látná, hogy dudorászva szépítkezel, vagy pepecselsz valami finom sütikével a konyhában szépen illatosan és fel se tűnne, hogy ő belépett az ajtón. (A roh@dék! - bocs) De ha magadba nézel, és a válasz az, hogy nem szereted mint embert, nem kell, akkor ne ragaszkodj hozzá a "gyerekek kedvéért" se. Nekik is jobb lesz egy új életet kezdő és lassan egyedül is kiegyensúlyozottá váló anyukával, mint ez az örökös hajtépés. Jöjjön csak a hétvégi apuka látogatóba ha akar, aztán majd lehet, hogy rájön hogy jól elrontotta az életét. De az is lehet, hogy nem jön rá soha. Akkor nincs mit tenni, menjen, temesd el a francba. Lehet még párod és lesz is!!!!!!!!!!!
2011. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell csábitónő oda ahol a férj már el akar csábúlni,keres az partnert hozzá bárhol...


Szerinetem ne alázd meg még jobban magadat,engedd el,ha menni akar,neked se jó ha ott van,és várja,hogy mehessen a nőhőz félórára ,tízpercre,lesi a telefont folyton,szexel veled közbe őrá gondol stb...

2011. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 A kérdező kommentje:
Engedem-nem engedem, megy, ha akar, és megy. Remélem, aki olvassa, legalább meggondolja, ha ilyet szándékozik tenni. Milyen áron lesz boldog? Köszönöm a válaszokat, és tudom, ehhez nem lehet mit mondani, nem lehet segíteni. Ha a 2 kedves illetékes is olvassná:"köszönöm" :(
2011. jan. 29. 14:45
 99/117 anonim ***** válasza:
64%

tegnap 21:50


Hülyeséget irsz. Megnéznélek én téged, az első gyerekeddel a karodban, akinek főleg az első időkben még nem tudod rendesen odatenni a pelit, hogy ne mozduljon el, és pisis-kakis leszel időnként. Jah, és még a melledből is csorog a tejecske, nekem is folyton csöpögött, hiába fejtem le állandóan. És nem birtam sokáig a szoptatós melltartót sem.Utcán muszályból elviseltem, de otthon, amint lehetett téptem le magamról. 2-3 "alvásokkal" tsrkitott pár hónapos virrasztásom alatt eszembe sem jutott, hogy hogy nézek ki. Letojtam én a sminket, és a fordász is tönkremehetett volna tőlem. Megfürödtem, hajat mostam, és sokszor bizony annak is örültem, hogy azt nem felejtettem el. :)))) Még jó, hogy nem sokáig tartott. Aztán alig 6 hónapos volt a "nagy", mikor becsúszott a kicsi. Ha már igy alakult, legyen. Megtartottuk. Imádom mindkét gyermekem, és a férjem is, és viszont. De ettől függetlenül való igaz, hogy nem érdekelt magamon semmi az első évben. De azért levágtam volna a férjem plöm-plömjét, ha meg mert volna csalni, és díszdobozban küldtem volna el az aktuális kedvesnek.

2011. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:
28%
ÉS a gyermek büfizésénél kiszökő tejecskét, ami a hátadon csorog le, mikor elfejeted odatenni a textilpelust még nem is irtam. Mondjuk, a fiamból sugárban jött ki a tápszer ( őt már nem tudtam szoptatni, annyira kirágta a mellemet. Jah, és azóta is irritál, ha apa elkezdi simogatni, tehát szeretkezésnél a cici általában kilőve. Szép is lenne, ha ezért máshoz menne.) Szóval a gyerek sugárban hányta kis a szőnyegre, bútorra a tápszert, amig meg nem találtuk neki a megfelelőt. Etetés után rögtön lehetett nagytalaritani is. A vége az lett, hogy takarófóliát raktam le a szoba közepére, és úgy büfizettem. Azt csak lecsapattam tussal, és kész volt.
2011. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!