Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
 61/117 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem ér semmit a házasság,mert sokan nem megfeleő párt választanak hozzá,henem a nincs nála jobbat,a szamarat,egy pótlékot estekben,érdekből,kényszerből stb-ől van az esküvő.Az ilyen házasságoknak tuti válás a vége,a gyerek meg ezen esetekben csak tetézi a bajokat amik előtte is voltak...
2011. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/117 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg jó nagy szemétláda a férjed.. de sajnos te nem tudsz helyette dönteni, és nem tudod visszafordítani amit elkövetett ellenetek.

Szerintem ő már nem szeret téged, és ha kényszerből együtt maradnátok, abban sem lenne köszönet, hiszen folyamatosan csalna a hátad mögött.

Bár a helyedben én is azon fantáziálnék, hogy hogyan verjem laposra a férjemet és a szeretőjét egy palacsintasütővel, ezzel nem segítesz magadon. Próbáld meg elfogadni a helyzetet, mást nem tehetsz. Egyébként véleményem szerint nem vagy hibás a történtekért, a férjednek azért van szája, hogy szóljon, ha valami nem tetszik neki a házasságban, valamint a 3 gyerek is közös, nem csak a te felelősséged, hogy el legyenek látva.. Ha zavarta, hogy hullafáradtan esel az ágyba, talán vállalhatott volna némi házimunkát ahelyett, hogy a neten levelezget más nőkkel. Nem csak a nőnek kell nézni a férfi igényeit, hogy milyen nőt szeretnek maguk mellett az ágyban, hanem a nő szükségleteire is figyelnie kellene a férfinak..

A legjobb megoldás szerintem az lenne, ha leülnél a férjeddel megbeszélni a dolgokat. Közölhetnéd, hogy bár egyáltalán nem örülsz a fejleményeknek, nem állsz az útjukba, és te már nem akarsz vele együtt élni. Azzal viszont legyen tisztában, hogy a gyerekeinek szüksége van rá, nem te vállaltad őket egyedül, és ha most elmegy, te lehetetlen helyzetbe kerülsz velük.. Mivel segítséged sincs, és ő is elmegy nagyon messzire, igenis segítsen megoldani a problémát, legalább addig ameddig vissza nem tudsz menni dolgozni.

Nem ismerem pontosan, milyen helyzetben vagytok, de talán ilyen szélsőséges körülmények mellett talán többel is támogathatná a gyermekeit, mint amit a törvény kötelezően előír..

2011. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 A kérdező kommentje:

Ezeket a válaszokat már köszönöm. Férjem nem akar már velem maradni, de ha kérdem miért, nem válaszol. Jól lehet velem együtt lakni, szép vagyok, okos, de kösz, neki más kell. Ő szerelmes, ez itt neki nem kell.És a "legszebb" ok: nem gondolta, hogy ennyi gond ennyi gyerek.

Egyedül biztos jobban megy majd, nem értem, hogy lehet valaki ilyen. Ötlet, megoldás erre jó nincs, én már 3 hónapja ezzel kelek, ezzel fekszek, de nem tudom, hogy lesz.

Higgyétek el, nem volt a homlokára írva: itt fogom hagyni a családomat Nem csak én, de a saját szülei is értetlenül állnak a helyzet előtt. Azt gondoltuk, majd észhez tér. Aztán be kell látni, nem, ez a valóság. Nem tudom, mit tegyek, gondolom a remotiv extra ezen már nem segít.:(

2011. jan. 27. 19:30
 64/117 anonim ***** válasza:
94%
Menekül... Sajnos itt nem a nő a hibás, a férjed a gyenge jellem. Ha meg ő forszírozta h legyen 3 gyereketek, akkor meg tarkólövést neki. Mennyire kicsik a gyerekek? Senkid nincs? (szülő, rokon,stb.) Esetleg az önkormányzat nem tud segíteni, hallottam már hasonlót...
2011. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak azok a házasságok mehetnek tönkre, amik nincs ló alapon köttetett. 33 éves nő vagyok, és a környezetemben rendkívül sok hasonló esetet látok. 25 évesen esküvőkre voltam hivatalos, most meg...

Kedves Kérdező! Visszavonom, amiket eddig írkáltam. Az azóta írt hozzászólásaid alapján tényleg lehetetlen helyzetbe hozott a férjed. És az, hogy nem gondolta, hogy ennyi gonddal járnak a gyerekek... Hát ennél a mondatnál kellett volna, hogy lesorvadjon a férfiassága!!!

Elhiszem, hogy most nagyon nehéz, de ha ő ilyen, akkor jobb is, ha lelép, mert megkeserítené az életeteket. Egyáltalán nem szereti a gyerekeiteket, ha képes így nyilatkozni, és képes 300 km-re elköltözni, elvágva minden szálat... Egy szemét alak!

Nem tudsz beköltözni városba? Szüleid nem tudnak segíteni? A gyerekek milyen idősek? Oviba, iskolába járnak már? Mert akkor már kicsit könnyebb elhelyezkedni. Persze egyik munkahelyen sem nem szeretik a 3 gyermekes, egyedülálló anyákat... Úgyhogy reméljük, ha odakerül a dolog, akkor legalább az anyagi biztonságot hajlandó biztosítani nektek, ha már a szeretetből ennyire futotta.

A szeretőn való bosszúállásról ugyanaz a véleményem, hogy felesleges, nem kényszerítette a férjedet az ágyába, a férjednek a terhére vagytok a megnyilvánulásai alapján, tehát ha nem ezzel a lánnyal, majd lelépne mással. Ezen már nem tudsz változtatni.

2011. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/117 anonim ***** válasza:
83%

Mar ne haragudj kerdezo, de nem veletlen, hogy ez a problema eloallt nalatok, mert ugy latszik, hogy te rosszul fogod ezt fel es talan a ferjed is ilyen dolog miatt partolt el toled - nagyon egyoldalu a leirasod, szoval ennyibol nem tudhatjuk, hogy mi is all a hatterben. Mindenhez ket ember kell. Amellett, hogy ez a no gonosz es nincs tekintettel rad es a csaladodra, a ferjed szerinted mi? Sirsz utana? O hagyott el, nem a no! O fogadott neked orok huseget, nem a no! O vallalt veled 3 gyereket, nem a no!


Akkor szerinted a te draga ferjed nem hibas? O a fobunos! Szerinted el lehet olyan embert csabitani, aki nem hagyja magat? Ha megbosszulod, segit valamit rajtad, a gyerekeiden? Most mar ebbol a helyzetbol kell a legjobbat kihozni, hogy a gyerekek a legkevesbe seruljenek. Ha csak a "haboruzast" latjak maguk korul, szerinted hogy fognak erezni? Tudom, hogy rossz neked most, de gondolj bele, hogy ki miatt van ez. Ez a no nem tudta volna tonkre tenni a csaladi eleteteket, ha a ferjed nem akarta volna ot. A ferjed csalt meg teged sajat akaratabol. Nem erdemli meg, hogy sirj utana, ezzel csak jobban a nohoz lokod.

2011. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/117 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo! Meg mindig nem erted a lenyeget...minel jobban konyorogsz a ferjednek, annal inkabb el fog toled tavolodni. Megmondta, hogy nem szeret mar. Szerinted ilyennek erdemes konyorogni? Gondolj bele, hogy ezek utan megbizni ugysem tudnal benne. Ez maskor is elofordulhatna - ha nem ezzel a novel, akkor massal, hisz egyszer mar megtette. En a helyedben nemhogy konyorogni nem konyorognek, de szoba sem allnek vele egy ideig. Ne kerdezgesd, hogy miert hagyott el. Nincs mindenre logikus magyarazat. Hulye meg a 3 gyerekrol rajott, hogy mekkora munka. Te ezzel az emberrel akarsz maradni? Ugyan minek? Szerinted milyen lenne, ha a 3 gyereketek azt latna, hogy az apjuk csak kenyszerbol van az anyjukkal? Nem jo ember a ferjed es felelotlen. Epp ezert nem valo o hozzad. Miert kellene ENNEK konyorogni? Nalam repulne az ilyen ferfi. A tied raadasul nem is banja, amit tett, el akar hagyni. Engedd el. Ok megerdemlik egymast.
2011. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/117 anonim ***** válasza:
37%
Jól lehet velem együtt lakni...Hát basszus a lakótársa vagy,vagy a feleésge...Döbbenet...
2011. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 anonim ***** válasza:
76%
Hát én maximálisan átélem a helyzetedet, annyi a különbség, hogy a legjobbnak hitt barátnőmbe lett szerelmes a férjem és én éppen a második pár hónapos lányommal voltam otthon gyeden.Mi végül együtt maradtunk, de elárulom neked, hogy én még mindig nem vagyok túl ezen, megbocsátani nem tudtam és már az egészségemet fenyegeti ez az egész szitu, pedig már eltert pár év az eset óta.Én a helyedben akkora gyerektartást varrnék a nyakába, hogy még véletlenül sem tudjon megélni a lotyóval.És a pénz nagy úr, előbb utóbb ütközési pont lesz köztük, ha apuci fizetésének jelentős része nálad landol a 3 gyerekre.És én ezzel most nem azt kívánom, hogy akkor majd térjen vissza hozzád, hanem csupán azt, hogy majd akkor nyíljon fel a szeme.Amikor ugyanebbe a szituba voltam, bizony nekem megfordult még az is a fejemben, és még fel is ajánlottam, hogy nevelje az apuka a gyerekeket!A szerelmes hercegnők csak a lábukat szeretik szétrakni, más gyerekére már nem olyan szívesen mosnak főznek és a kakis pelus is büdösebb nekik, mint a saját gyereküké.És volt már rá példa, hogy ilyenkor a szerelmes hercegnők másik lovag után néznek idővel, na apukáknak akkor is fel szokott nyílni a szemük.Kitartás, és türelem és főleg magadra nagyon vigyázz, mert a gyerekeknek ilyen apa melett még nagyon sokáig szükségük lesz rád.Egy jellemtelen bukott féreg a férjed.A legkönyebb dolog az ország másik felébe költözni és lemondani gyerekről.Genetikai hulladék, még az ösztön sincs meg benne, hogy a saját génjeit kinevelje a fészekből.....
2011. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/117 anonim ***** válasza:
30%

Annó régen engem is legjobb barátnőmmel szarvaztak fel.

De én beláttam,hogy én is benne voltam nyakig a dologban,mert nem fiyeltem páromra,igazából észre se vettem,hogy van párom,mert csak az áv járt fejemben.Barátnőm meg nem csak széttette neki a lábát,sajnos érzelmileg hozzá jobban kötődni kezdett aztán én lettem a túlsúly...Persze én is tehettem volna csúnya dolgokat,keverhettem volna szart nekik,visszazsarolhattam volna magamhoz,lett volna mivel.De ha kényszerből maradt volna melettem ,és másra gondolt volna közbe,akkor nekem lett volna a legszarabb,aki menni akar inkább menjen,még csomagolni is segítek ha kell,de mégegyszer nem várom meg,hogy a saját párkapcsolatomban én legyek a pótkerék...

2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!