Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 A kérdező kommentje:

Kedves 16:37!

Gondolod,, hogy még gyereket szültem volna, ha sejtem, hogy ez lesz? Ez az egész derült égből villámcsapás, egy szót sem szólt, hogy baj van, egyszer csak azt vettem észre, hogy nem mellém jön az ágyba, hanem a számítógép elé, és levelet ír vkinek. Amúgy könnyű mondani, hogy vesd be magad, ha előtte egész nap ugráltál a gyerekek körül, volt, hogy még vacsorázni is fáradt voltam. Ez mégsem jelentette azt, hogy visszautasítottam, de hát nem voltam kezdeményező, az biztos. Na most már mindegy, van valakinek arra ötlete, hogy lehet ezen túllenni, és lehetőleg nem kiverni a konkurencia fogát egy rossz pillanatban?

2011. jan. 27. 17:05
 52/117 A kérdező kommentje:

Még valami a gyerektelen kommentelőknek: nem csak magam miatt próbálTAM visszatartani: Ti nem tudjátok, milyen az, amikor a kedves apuka a nőjével vidámkodik, a gyerekek pedig minden zörrenésre futnak az ajtóba, hogy most már biztos jön a papa.Állnak az ablakba, és várnak. Szerettem volna járatni őket zenét tanulni, ha nagyobbak lesznek, tornára,stb. Egyedül ez nem fog az időmbe férni.Biztos jólesik majd, amikor egyedül kell befeküdniük a kórházba, és valószínű,én sem leszek mindig topon. 3 gyerekes anyuka nem nagyon kell senkinek, pedig én sem magányosan terveztem leélni ám az életem!Jobb volna a helyzet, ha legalább lennének itt nagyszülők, v. vki rokon, de nincs. Vagy legalább városban laknánk, nem egy falu szélén, eladhatatlan házban. Attól félek, ebbe tönkremegy mindenki. És félredobtam a büszkeségem. Nekem is az esett volna jól: egy nagy pofon a kedves férjemnek, és tűnj a szemem elől! +Igen, függök tőle, hogy ne függene egy gyesen levő anyuka a férjétől? Azért szültem gyerekeket, azért mentem hozzá, hogy szeressem, és ez azzal jár, hogy függök tőle...

Persze, lehet szépen is válni, és az is lesz a vége. De ilyen helyzetből ez nagyon nehéz, ki kell adni vhol a gőzt. (Persze, szia, nem baj, hogy megcsaltál, itthagytál a 3 kicsi gyerekkel, mikor a legnagyobb szükség volna rád, nem baj, hogy társ nélkül kell leélnem az életemet, és a gyerekek is majdcsak elfelejtik kérdezgetni, hol van a papájuk?, az építkezést is befejezem nélküled,ha már nem érzem jól magam a félig elkészült házban,ne aggódj, majdcsak kapok vmelyik banktól hitelt,legyünk azért jó barátok...Ha-ha.

2011. jan. 27. 17:38
 53/117 anonim ***** válasza:
91%
szörnyű ez ahelyzet ésa kedves férjed egy gerinctelen alak, a házasság nem arról szól hogyminden mindig boldogság és egyszerü, jóban rosszban együtt kellene maradniés kitartani a másik mellett és ti akik azt irjátok h ok a csalásra a hizás és a szexmentes idöszak annyira felületesek vagytok és annyira gyerekesek egy ember életében ezer olyan esemény történhet amikor ezekre nincs mód! és ha valaki nem tudja magát túltenni 10 kilón vagy kevesebb szexen akkor mit tenne ha a másik ne adja isten lebénulna???!! és beteg lesz, vagy bármi ilyesmi!! a házasságnak örök hűségnek és kitartásnak kellene lennie, szövetség két EMBER KÖZÖTT EGY ÉLETRE bármi is jön! egy életre esküsznek a közös életre amiben ezek a dolgok is benne vannak! azért nem ér semmit a házasság mostanába mert senki se gondolja komolyan és azért mert ilyen erkölcsü emberek vannak!
2011. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 anonim ***** válasza:
93%

Az égadta egy világon semmire sem mész vele, ha könyörögsz a nőnek, vagy összeveszel vele, vagy bosszút állsz rajta, sőt, semmivel, ha a nőt veszed célba.

Elképzelhető, hogy sikerül elmarnod a férjed mellől.

A probléma viszont nem fog megoldódni, mert a férjed belátható időn belül új szeretőt fog keresni.

Ez biztos!

Méghozzá azért, mert ha téged szeretne, akkor maximum egy futó kaland férne bele az életébe, vagy még az sem.

Ha folyamatosan csal, akkor ezt is fogja tenni. Ha nem ezzel a nővel, akkor egy másikkal.

Vagy belenyugszol, hogy kisebb-nagyobb szünetekkel mindig lesz egy harmadik a kapcsolatotokban, vagy elválsz, vagy megpróbálkozol a házasságotok helyrehozásával, de ehhez azért a férjedre is szükség van. Ha ő nem akarja, akkor nem sokat tehetsz.

2011. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/117 anonim ***** válasza:
100%

sajna én is ismerek iylen családot. 3 lány,6,9,13 évesek. apukának elege lett-pedig semmit nem csinált a munka után bringázni,úszni,kajakozni stb járt- és becsajozott.


azóta a kicsi folyton sírógörcsöt kap, a legnagyobb meg nem áll szóba vele.


a pasi már megbánta,de annyira megbántotta a feleségét,h az nem enyhül


sakk-matt


valóban kár az új nőt piszkálni,semmire sem mész vele. én nagyon családpárti vagyok,és igen,én elítélem azt aki azzal a felkiáltással h nem boldog,simán lelép a gyerekei mellől. igenis ki kell tartani. ha másért nem,a gyerekekért. aztán lehet menni ha nagyok de így??


sajnos tanácsot nem tudok adni-bár tudnék- csak sok erőt kívánhatok neked!!!

2011. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 anonim ***** válasza:
82%

1 a nőt hagyd ki a kettőtök ügyéből

2 hagyd a férjedre egy délután a gyerekeket, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, vegyél magadnak valami új ruhát, menj el szoláriumba, masszázsra...és ne a férjednek akarj tetszeni, hanem magadnak!! Közben lesz időd gondolkodni, hogy akarod-e még a pasit

3 ha átgondoltad, közöld vele, hogy mehet isten hírével vagy ha még KELL neked, akkor csábítsd el újra!

4 kölyköket írasd be oviba, bölcsibe és menj vissza dolgozni

2011. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/117 anonim ***** válasza:
63%
faluról beszélünk...
2011. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 anonim ***** válasza:
100%

az egészben az a csúcsszemétség,h apuka képes 300kmre elköltözni.


akiről az imént írtam az a szomszéd utcába ment h a gyerekei bármikor mehessenek,és hetente 2 este,és minden második teljes hétvégén viszi a gyerekeket, a felesége meg pihenhet. ja és lelkiimeret-furdalásában 200.000-et fizet gyerektartásra és otthagyta nekik a házat.


nem tudom mit tehetnél.. nagyon sajnálom ha kitalálok valamit ígérem megírom

2011. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/117 anonim ***** válasza:
91%

ja és még 1 annak akinek még nincs gyereke: nekem 2 van,és én sem vagyok mindig toppon. és nem mert nem akarok,hanem mert nincs energiám.


energia annak van,aki megteheti h napi pár órára másra bízza a gyerekeit és addig ő foglalkozhat magával.


ha nem akkor max az marad h ha a gyerekek kelnek 8kor akkor anyuka 6kor és akkor marad magára ideje,vagy amikor apuka hazajön akkor ő babázik anyuka meg esetleg szusszan-


ha egyik sincs meg akkor valóban azu ember örül ha beesik az ágyba és a férje meg rá.

2011. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 anonim ***** válasza:
65%

Lehet is gyűlölni az ilyen szemétládákat!

Én a te helyedben odaadnám neki a 3 gyereket vigye a pasi az új nőjével!

Azért kíváncsi lennék, ha a gyerekeknek az apánál kellene maradiuk, ennyire könnyen elhagynák e a családot.



Látod kérdező, ha nem szültél volna, most nem lenne semmi baj! Egy pasiba soha se bízz, mert látod, teljesen megbízhatatlanok.


3 gyerekkel nagyon rosszul fogsz boldogulni, adj át kettőt a férjednek--ajándékba, hogy neki is legyen kicsit sz*r meg az új nőjének.

Őszintén az új nőnek is érdekes izlése lehet, hogy olyan pasi kell neki, aki simán otthagy egy 3gyerekes anyát...

Ez azért elgondolkodtató.

Ilyen könnyen megy tönkre egy nő élete...

2011. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!