Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
 71/117 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen én sem zsaroltam vissza, saját szavait idézve még időben rájött, hogy mit is veszíthet, sőt én már csak az egyetlen járható útnak a válást láttam és én könyörögtem, hogy váljunk el , ő pedig könyörgött, hogy hadd hozza rendbe, elvégre ő rontotta el.És igen van abban is némi igazság, hogy nem figyeltem én sem akkoriban rá, de megette a fene azt a férfit aki ahelyett, hogy a nagyobb gyerekére, a feleségére és a pár hetes lányára figyelt volna és segített volna együtt családdá válni, nem ő inkább egy siránkozó libába habarodott bele és nem látott a színfalak mögé.Tetszett neki, hogy minden nap idejár a nyakunkra és édeskedve bájolog, én pedig fáradt és lestrapált voltam akkoriban, mint minden frissenszült nő.Számomra ez megbocsáthatatlan.Pedig hidd el szeretnék megbocsátani.
2011. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem bocsáttottál meg,hogy bízol benne,én igy nem tudnék összebújni stb...Sajnálom,de újra befog következni szerintem,mert te nem bízol már,ő teper,de előbb utóbb beleun majd ,és megint kifelé fog tekintgetni,bár kívánom,hogy ne így legyen nálatok...
2011. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 anonim ***** válasza:
90%
Ez így van nem is bízom meg benne 100%-ig, és hidd el hatalmas csatát vívtam az önbecsülésemmel, amikoris meghoztam azt a döntést, hogy akkor legyen úgy ahogy ő akarja, próbáljuk meg megint.De ez már csak próbálkozás.Nem kívánom senkinek, hogy a saját férjét szerelmesnek lássa egy másik nőbe, mert bizony később már ugyanezt a tüzet nem fogod látni rajta, amikor rád néz, és én sem értem, hogy akkor miért is akarta velem újra megpróbálni.Sokszor be kell, hogy lássam, hogy ez csak a gyerekekről szól.Ellentétben az itt szóbanforgó megfutamodott apával az én férjem imádja a gyerekeinket és minden törődést és pénzt megad nekik.A gyerekek is imádják az apjukat és attól, hogy mi már nem vagyunk szerelmesek egymásba, attól még nekik jár minden nap, hogy az apjukkal lehessenek.Mert a kötődés túl nagy köztük és ez sérülne ha elválnánk.Engem sértett ez a dolog, mind érzelmileg, mind testileg.Értem ezalatt azt, hogy magamat kínozva még nem kerestem fel egy agyturkászt, hogy helyre tegye odabent a dolgokat.Nekem ez akkora igazságtalanság volt az élettől, hogy még az öngyilkosság is megfordult a fejemben.Annyira tiszta szívvel és szerelemmel szerettem a férjem, annyira megbíztam benne és pont ő mártotta a tőrt a szívembe.Én már soha többé senkiben sem fogok tudni és nem is akarok megbízni úgy, mint ahogyan én megbíztam korábban a férjemben és én már szerelmes sem akarok lenni.
2011. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 anonim ***** válasza:
87%
Én megértelek,sok mindenen mentem már át én is ilyen téren is,igen más lesz a tekinte mikor már nem úgy néz rád.Nálam volt olyan eset is hogy a s*ggfej más nevét mondta miközben...Na azt én se kívánom az ellenségemnek se...
2011. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/117 anonim ***** válasza:
87%

Én helyedben pedig elválnék,mert én is jégkorszakban éltem szüleim melett,és lehet hogy látzsatbvan együt volt a család,de én 7 évesen is tudtam hogy hazugság minden,mondjuk nálunk durva dolgok is voltak otthon(nem oknélkül foglalkozom munkám során bántalmazott gyerekekkel)Nem lehet,hogy ez inkább bosszú a részedről?Mi lezs ha ujra félre néz elengednéd?És ha te érzel majd valaki iránt mást,mert ez is benne van a pakliban,akkor megcsalnád?

Ezeken gondolkozz el,gyerek miatt látszatból fenntartani ideig óráig lehet egy kapcsolatot házasságot,de ha nincs szex szerelem,szeretet érzelem ,tisztelet bizalom:semmi akkor az csak idő kérdése hogy valaki menekülni akarjon kifelé...Munkám során nagyon sok ilyet látok...Az öngyikosság pedig sosem megoldás,kérlek arra soha többé ne gondolj,főleg ne egy férfi miatt,hisz ott vannak neked a gyerekek rájuk gondolj...Miattuk lépnék ki én a helyedben,ne azt a példát lássák,hogy a házasság,boldogtalanság és hazugság...


28N

2011. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk már ezt a dumát, hoyg menj el fodrászhoz, meg kozmetikushoz és vegyél új ruhát. Gondolom a gyerektelenek beindultak. Van fogalma annak arról mit jelent 3 kisgyerek? Bár nem tudom hány évesek, nekem vagy egy 2,5 éves és egy 8 hónapos. Energikus vagyok, de estére én is kikészülök.

A kérdező férje egy gyenge jellemű kisp*cs.

Szerintem engedd el és fizesse csak szépen a gyerektartást. Aztán ha te is elmégy dolgozni remélhetőleg könyebb lesz. Majd ha nagyobbak lesznek járatod zenére meg amire akarod vagy akarnak. Nehogy visszaengedj egy ilyen majmot, legyen tartásod.

Én utoljára még tuti a farkára lépnék és hátralökném a nyomrultat, a libára meg én is ráhajtanél...autóval :)

2011. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 A kérdező kommentje:

20:34! Legalább annyi van benne, hogy bánja. Ha nem is maradtok együtt, mégsem akkora a csalódás benne, mint nálunk. Nekem, mikor megkérdeztem, hogy fogok egyedül 2 helyett mindent biztosítani a gyerekeknek,nagyjából az a válasz, hogy hagyjam békén, ez az én dolgom. Még ma elmegy, ha nem hagyom. Amúgy meg max 1 évig itt is ott is van, ez az idő arra, hogy megoldjam a további életemet. (Ugye, az én "kedvesem" nyert?:)) Öngyilkosság??? Hát szerintem az a gyerekek miatt kizárt, csak bele kell gondolni, mit szólnának... Na meg az "apjuk" nevelné őket? Hát nálunk ez igazán gonoszság lenne.( Egyébként a kicsi még nincs 2, a legnagyobb 7 lesz idén,még jó ideig nem hagyhatom őket egyedül, max. 2-3 percre.)

Köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 27. 22:52
 78/117 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kulon kellene azt valasztani mar vegre, hogy valaki hibat kovet el es ezert a ferje megcsalja meg azt hogy ezert a ferje elhagyja, mert mas a ketto. Mondjuk 3 gyerek mellett mar tenyleg mas. OK, ha nem is erti ezt meg a ferfi, basszus, elobb mondja azt, hogy "legyszives valtoztass ezen es ezen, meg kell ezt beszelnunk". Ha pedig nem megy, akkor mondja azt, hogy "valni akarok, mert ez es ez nem tetszik, pedig mar megbeszeltuk...". Ebben az egeszben az az aljas, hogy a ferfi ahelyett, hogy elvalt volna es probalta volna a problemakat megoldani, szeretot kezdett tartani hazas, csalados emberkent es ezzel alazta meg a feleseget. Tisztessegesen is le lehetett volna ezt rendezni, de ez attol messze all. Es ez a ferfi sara teljes mertekben, nem pedig a felesege. A masik meg az, hogy megcsinalt 3 gyereket, de nem tudta felnott emberkent felmerni, hogy ez mit is jelent es most a felelosseg elol menekul, hogy szingli kis gyermektelen eletet elhesse szeretoktol tarkitva. Szerintem van kulonbseg akozott, hogy valaki probalja megoldani a problemait es ha nem is megy, elvalik normalisan. De nem igy...meg azt sem mondhatja senki, hogy biztos, becsuszott a gyerek es ezert kenyszeritve erezte magat a hazassagra, mert 3 gyerek nem csuszik be. Nyilvan akarta oket, tehat felelotlen volt es egyre inkabb az lesz a tettei altal.


En a kerdezo leirasabol arra kovetkeztetek, hogy sokkolta a 3 gyerek koruli teendok sokasaga es elsosorban ettol menekul, hogy felszabadultan elhessen.


Nem ertem meg, aki azt irta, hogy hol problema ez. Azert 3 gyereket nevelni nem egyszeru es itt nem elsosorban az anyagiakra kellene gondolni, hogy majd anyuka megkapja a gyerekekre a gyerektartast, mert ez ennel joval bonyolultabb a gyakorlatban. 3 gyerekkel a ferfi jol elintezte azt is, hogy ez a no ne tudjon jo par evig part talalni...legalabbis 3 pici gyerek mellett erre az eselye kb. 1% es akkor nagyon optimista voltam. Szoval mas a szituaciojuk. A ferfi elvalik, neki lehet akarkije, de a no meg majd egyedul nevelheti a gyerekeket. A ferfit nem is erdeklik a sajat gyerekei, a gyerekek is serulni fognak, hisz nem lesz apjuk. Errol tudnek meselni, a ferjem is apa nelkul nott fel. Persze, hogy egesz eletukre ki fog hatni valamilyen szinten.


Szoval ez a pasas sok ember eletet jol elintezte es tenyleg nem az a legrosszabb, hogy el akar valni, hanem a korites, ahogy ezt intezte - masok erzelmeit teljesen figyelmen kivul hagyvan.

2011. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg a férjednek hogy válláskor lemondasz a gyerekekről, komolyan mond neki hogy elhigye, az új barátnővel is közöld. Aztán jót röhöghetsz az arcukon.
2011. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/117 anonim ***** válasza:
94%
Igen 22.35-ös!Ezt jól összefoglaltad!Csak a gyerektelen, vagy max 1 gyerekesek hiszik még, hogy ennyivel el lehet hárítani a problémákat.Igenis a mai férfiak többsége(tisztelet a kivételnek)inkább a megfutamodást választja a megoldáskeresés helyett.És ha netán elhízott egy nő a terhessége alatt, akkor mi van?Egyből dobni kell?Miután szült gyereket odalent a nemi dolgok sem lesznek már soha olyan szorosak, mint előtte és akármennyit intimtornáznak még az is csak megközelíti a régi feszességet, és akkor ?Dobni kell a nőt, nevelje a végterméket apuci meg szorosabb alvégű pipi után néz?Láttam én már arra is példát, hogy a nő tényleg elhízott és ez volt az egyik indoka a férjnek a félrelépésre, viszont meg kell hagyjam a férj is olyan ápolatlan volt, mint egy földalatti vályár 12 órás műszak után és csak úgy bűzlött a szája asok rossz fogtól, mégis a felesége inkább a hízásba menekült és nem másik p.csre.Az pedig rohadtul felháborít engem mindig, hogy a főutak mellett szinte 20 méterenként kint állnak a Qurvák, ahová (nyissuk ki a szemünket és mondjuk ki)bizony sok biztos családi háttérrel rendelkező nős férfi kijárkál pásztorórát venni.De mi van az otthon sínylődő kielégítetlen feleségekkel???Sok potenciazavaros férfi lerohanja az asszonyt, és mire anya bemelegít, már apa rég túl van mindenen és siet az álommanókhoz.Mi nők hova fordulhatunk???Nekünk melyik főút melléállítanak ki 20 méterenként pasikat, hogy mustrálhassuk őket és mi is megkapjuk, ami jár nekünk?Nos?
2011. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!