Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
 81/117 anonim ***** válasza:
80%

"fogok egyedül 2 helyett mindent biztosítani a gyerekeknek,nagyjából az a válasz, hogy hagyjam békén, ez az én dolgom. Még ma elmegy, ha nem hagyom. "


Mi van?? Meg o zsarol teged? Hat miert nem megy el mar ma? Te egy fedel alatt elsz ezzel az emberrel meg mindig? Menjen minel elobb, annal elobb megnyugszol. Amig a pofajat latod minden nap, nem fogod tudni ezen tultenni magadat.

2011. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
90%

hogy fogok egyedül 2 helyett mindent biztosítani a gyerekeknek,nagyjából az a válasz, hogy hagyjam békén, ez az én dolgom. Még ma elmegy, ha nem hagyom. "


És te ennek könyörögsz...Ne haragudj de őt az se érdekli hogy ti a világon vagytok, ezek szerint szerinte magadnak szültél három gyereket ha az eltartásuk szerinte a dolgod...

2011. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem se könyörögj, hanem rakd ki a szűrét mielőbb, menjen ahová akar. A megnyilvánulásai alapján most se sokat segíthet otthon, gondolom mindent te csinálsz, amíg ő dolgozik meg csajozik, ha nem tévedek, és ha így van, akkor sokat nem veszítesz, ha elmegy.
2011. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 A kérdező kommentje:
Igen, amikor a nőnél van, nyugodtabb is vagyok, mégsem akarom elhajtani, mert akkor teljesen a gyerekekhez leszek kötve. Még egy bevásárlás sem egyszerű velük!(13kg-os kicsi a hátamon, 2 nagy kezét fogni, előrevett hátizsákban meg a mosószer, ennivaló, izgulás, vajon hogy sikerül leszállni a buszról, nehogy fennmaradjon vki(amit még nem írtam, a nagy sajnos enyhe értelmi fogyatékos, így ő is egy 4 éves szintjén van...))Egy szülői értekezlet, betegség (éjszaka ügyeletre menni, ami nem is ritkaság, a pici elég beteges) is gond, most is épp ez a helyzet.A gyarorlatban tényleg több a nehézség, mint az ember gondolná.Egyedüllét, agyszellőztetés csak este 9-től, otthon, társaság, szórakozás: el lehet felejteni.
2011. jan. 28. 09:25
 85/117 anonim ***** válasza:
79%

Átrágtam magam az egészen.

Ha legközelebb beszélni akarsz az új nővel, ne könyörögj.

Meséld el neki, hogy olyan emberrel köti össze az életét, aki úgy dobja el a három gyerekét, mint más a rongyot. Nem gondoskodott róluk eddig se, nem segített a háztartásban, és mégis megszökne, mert neki túl sok macera.

Ne kövesse el ugyanezt a hibát: ne vállaljanak közös gyereket.

Plusz: se téged, se az ügyvéded, se a bírót nem érdekli, hogy őt érdekli-e, miből fogod eltartani a gyerekeket. Akkora gyerektartást fog fizetni élete végéig, örülhetnek, ha ketten megélnek.

Ugye, nem terveztek családalapítást? Emellett bátor döntés, hogy el fog tartani egy férfit, aki cserébe csak elvárja, hogy kiszolgálják, erre te nem lennél hajlandó, mert annyit nem ér ez a k.vapecér, nehogy azt higgye, eddig nem járt félre, nem ő az első szerető, és nem is az utolsó, kutyából nem lesz szalonna. (Nem érdekes, hogy nem igaz, a lényeg, hogy a kétséget elülteted benne.)


A fentieket lehet közölni a férjeddel is, hogy vagy viszi magával a három gyereket, és téged se érdekel, mekkora teher ez neki, vagy eltartja őket, és akkor meg tejelhet.

A másik lehetőség, hogy élete végéig próbál feketén dolgozni, de ne feledje, hogy te mindig rá fogod küldeni az APEH-et.

Mivel a válást az ő hibájából mondják ki, és határozottan kijelenti, hogy semmilyen formában nem vesz részt a gyerekek nevelésében, nem osztoztok a terheken, akkora gyerektartást igényelhetsz, amekkorát nem szégyellsz, és neked nincs perpill szégyenérzeted semmiért. Amúgy reméled, büszke rá, hogy akkor tud csak megélni, ha a nője eltartja, mert gondoskodni fogsz, hogy ne maradjon annyi fizetése, ami elég lenne a megélhetésre.


A bőrét is pereld le róla, nem kell hozzá különösebben jó vagy drága ügyvéd.

Azt meg kétszer is gondold meg, hogy kell-e neked egy ilyen .... vissza.


Azt mondod, az ő szülei is értetlenül állnak. Milyen a viszonyod velük, és főleg: milyen a viszonyuk az unokákkal? Hol laknak? Lehet velük beszélni, hogy időnként segítsenek neked?

Attól, mert ti váltok, ők még nem valószínű, hogy nem akarják többé látni az unokáikat.

2011. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
66%
Mégsem akarom elhajtani, mert akkor teljesen a gyerekekhez leszek kötve...Na ezt ő is érzi valószinű ezért kacsintott kifelé,hogy ne csak az apukát lássák benne...
2011. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
75%

Miért, ezek után mit kellene még látnia benne?

Egy megcsalás is undorító, hát még ha a gyerekeit eldobja az új macáért.. Örüljön, ha ezek után még emberszámba veszi a felesége!

Egyébként én is javasolni akartam, hogy vedd fel a kapcsolatot a nagyszülőkkel. Biztosítsd őket, hogy bármikor láthatják a kicsiket, ha szeretnék, és így talán néhány hétvégén ők is átveszik a felügyeletet az unokák fölött.. Mert ha jól sejtem, a férjed nem fog az ország másik feléből ingázni értük.

2011. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom megcsalás előtt is ilyen voltmár a kapcsolat különben a férj nem macázott volna be,ha nem érezte volna magát elhanyagolva,az lép félre aki BOLDOGTALAN...AKI BOLDOG nem lép félre...
2011. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
83%
De, ha boldogtalan vagyok, akkor se teszem meg a családommal azt, amit az a köcsög megtett.Ha azt látom, hogy a párom lepukkant, fáradt, rosszkedvű, egyszerűen megkérdezem, hogy mit segítsek. Ilyenre csak a legaljasabb primitív ösztönlények képesek, bár az ösztönlényekben is megvannak azok a hajlandóságok, hogy az utódjukat felneveljék. Kedves kérdező, az egyik előttem lévő, kommenttelő nagyon jól megfogalmazta, légy határozott, erős, s add elő azt, hogy lemondasz a gyerekekről, vagy lehúzod teljesen anyagilag, s még az apehot is ráküldöd.
2011. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim válasza:
100%
Szerintem viszont igaza van.Persze hogy utálja a nőt,hiszen belemászott a házasságukba.(dugjon meg engem egy nős férfi ha nem akarom. Kívánom neki ő is így járjon, de akkor amikor amikor a legjobban szerelmes!!!Igenis nehéz helyzetben lesz 3 gyerekkel, eddig apuka az egész fizut haza adta nem a felét.Sok férfinél nem kell baj a házasságba, ha valaki megriszálja a seggét előtte .Az ilyen nőknek kihívás a nős pasi.Folyt.
2011. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!