Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/117 anonim ***** válasza:
47%
Utolsóval egyet értek bár ismerek olyat, akinek jó volt a szex a feleségével, mégis kellet mégegy valaki akivel szintúgy jó a szex.Furcsák a férfiak és tévhit, hogy csak akkor mennek félre ha otthon nem kapnak meg valamit.Az én férjem akkor kezdett kifelé kukucskálni, amikor én éppen házasságunk legboldogabb heteiben, hónapjaiban éreztem magam.Minden kereknek tűnt ott volt a második pár hónapos gyerekem, szinte naponta szexeltünk, csak az hiányzott, hogy már régen hallottam őt udvarolni, hát udvarolt a barátnőmnek.Azóta sem tértem észhez és azóta nem merek egy barátnőmet sem igazán a bizalmamba engedni.És a férjemmel sem igazán tudok azóta mit kezdeni.Ő vallotta be , őszintén elmondott mindent, könyörgött, hogy bocsássak meg, de ez mái napog nem sikerült.A harag a szívemben teljesen felemészt és ettől (néha úgy érzem)jobb lett volna elválnunk és azóta TALÁN más férfival boldog lennék.
2011. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/117 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lehet ebből kimászni. Nincs rokonság(legalábbis, aki segítene), nincs barát (bár próbáltam keresni). Pszihológusnál is voltam már, sz.rt sem ért. (amúgy sem bízom bennük, az új "kedves" is pszihológus, biztos a szakma gyöngye...).Itt vannak a gyerekek, akiknek kell az anyjuk. De nem így. Nem tudok velük játszani, nem érdekel az óvoda, semmi. Ha a férjem szeretné őket, én ráhagynám az egészet. De be is vallja, hogy a sérültet nem szereti, hiába bújik hozzá, ellöki,és hát a 2 kicsit is kétlem, ha itt tudja hagyni őket, még mosolyog is ezen. Remotivban sem bízok .:). Még valami ötlet esetleg? Áááá. Ma nagyon rossz kedvem van. Írassak nyugtatót? Akkor meg bambulok, az sem jobb, ráadásul szégyellném az orvos előtt.
2011. febr. 1. 12:10
 113/117 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs mit szégyellned! Fogd a három gyereket, öltözzetek fel. Irány a vonat, szépen elmentek a férjed szüleihez. Közlöd velük, nem akarod, hogy a gyerekek megijedjenek, mert úgy érzed, nem bírod tovább. Majd hívják fel a fiukat, beszéljék meg vele, hogy gondolja a továbbiakat. Aztán közlöd, hogy időpontod van az orvoshoz, nem tudsz tovább maradni. Aztán irány a doki, elmeséled az egész történetet, akkor nyugodtan adhatnak nyugtatót, Rád is fér, hogy egy kicsit ne gondolkozz. Ne félj, mindjárt jobban fogja érdekelni őket a történet. Ők nevelték ezt a gerinces embert, én agyonvágnám a fiamat, ha ilyet tenne. Aztán, ha kicsit lenyugszik az idegrendszered, jobban ki tudsz állni Magadért. Mindenképp menj el orvoshoz. Elég a sima körzeti, majd ő tudja, hogyan tovább. Nem azt nem tudod feldolgozni, hogy letörött a körmöd, ezt ő is látni fogja. Tudom, hogy anya vagy, de ez nem jogosítja fel a másikat, hogy sz@rba rántson, ő meg továbbálljon. Drukkolok Neked!
2011. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/117 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr próbálj meg gyógyhatású készítményt nyugtatóban, ne kimondott nyugtatót. Azokkal nagyon vigyázni kell, mert nagyon lelassít, a gyerekeim mellett nem biztos, hogy merném szedni. (tapasztalat). De hatásos ami csak nyugtat, de nem tesz zombivá. Gyógyszertárban tudnak ajánlani. Én is szedtem, jó volt. Az előttem szóló bölcsen mondta, hogy menjél a férjed szüleihez, s add át a gyerekeket nekik. Te meg lépj le pár órára, napra, s sírjál temesd a múltat, s ha "kiment magadból" a méreg és keserűség talán tisztábban látod a jövőd és a lehetőségeidet. A férjed meg egy mocsok szemétláda, ha nem szereti a gyerekeit!! Olyan aljas szemetet nem kell siratni! Szerintem, ha sikerül összeszedni magad, még az életed is jobb lesz, ilyen nélkül. Ne Te szégyelld magad, ő szégyellje magát.
2011. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/117 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó lenne már egy évvel odébb lenni.
2011. febr. 1. 15:05
 116/117 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm. Évekig járt pszichológushoz, többször volt öngyilkossági kísérlete. Született egy gyereke. Még akkor is orvoshoz járt, pánikrohamai voltak, s akkor is rájött az öngyilkolhatnék. S egy dolog miatt nem tette meg, s az a Gyereke. Egyedül nevelte, a családja kirakta, rettenetes élete volt. Sikerült kikezelni, már egészségesnek számít, boldog kapcsolatban él. Ezzel azt akartam mondani, hogy a gyerekeid miatt próbálj meg kitartani, Ők igazán nem tehetnek semmiről. Ők nagyon szeretnek, függenek Tőled. Nekik Te vagy a világ. Én, ha nagyon szomorú vagyok, s érzem itt a vég, csak megölelem a gyerekem, s érzem, erősebb vagyok. Rettenetes lehet Neked, de erősnek kell lenned. Meglátod nagyon meg fogsz keményedni, s meg fogod tudni oldani ezt a reménytelen helyzetet, s nagyon büszke leszel magadra. Mindig csak egy lépést menjél előre. Menni fog. Mi itt mind nagyon szurkolunk Neked.
2011. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/117 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Mi van veletek azóta?

2014. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!