Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
91%
16.19! Köszi. Az lenne ám az igazi meglepi, ha az anyukáknak is "férfi" szíve lehetne, nagyot nézne néhány don jani, nem igazán maradna idő az új pipik utáni futkosásra két büfiztetés még peluscsere között. A férfit azért tettem idézőjelbe, mert egy igazi férfi bármit megtenne a családjáért, az ilyen kis f@szik meg a családjuk ellen.
2011. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
68%
NEM mész vele sokra, bocsi, kimaradt a nem
2011. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
24%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:30


Igen nincs gyerekem, sőt még nő is vagyok, még is azt gondolom hogy hogyha egy nő (x gyerekkel vagy anélkül) elhagyja magát és igénytelen lesz akkor ne csodálkozzon ha megcsalják. Persze már a kérdező írta is hogy igényes és nem lett elhízott, otthonkás „nő” szóval valóban nem tehet róla! Én csak megkérdeztem mert hát valami oka csak van véletlenül nem csalunk meg senkit…

2011. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
40%

Ha ő x velem akar lenni hát leszarnám hogy házas,mert akkor engem akar. Érdekes a férjed nem a veled akar lenni hasnme vele ezen gondolkozz inkább ,ne a hozzászolókkal pörölj...Amúgy én 10 éve stabil kapcsolatban vagyok,és még annyi,hogy nem gyerek szüléssel kell orvosolni a bajokat...

28N

2011. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy ,hogy esne ha visszamenne hozzád sajnálatból,kényszerből,és közbe másokra gondol az ágyban...Inkább engedd el...
2011. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:
70%
16:08 nagyon jót ír. Fontold meg. Kiváncsi lennék úgy is kellene-e a kis hölgynek. És magad ne okold!! Ha kiszeretett belőled az nem ok a megcsalásra.
2011. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
63%

16:36-nak

Leírta a problémát:

"de tényleg volt egy probléma: este én már csak beestem az ágyba..."

Ez rosszab (szerintem), mintha felszedett volna 10 kg-ot!

Persze elítélem, ha valaki félremegy, de azért ha néha bevetette volna magát, akkor talán nem így alakult volna...

2011. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy ez a 10 kiló felesleggel való dobálózás sem állja meg a helyét, ugyanis ez NEM lehet OK semmilyen kapcsolat széthullására. A súlyfelesleg vagy a lehányt, lebébipapizott felső még egy normális pasit sem ijesztett el. Csak azért mondom, hogy ne húzzunk már sablonokat az otthon gyereket nevelő anyukákra. Elég ritka aki tip-top marad egy gyerekszülést követően. Elég baja lesz a gyerekkel is, nemhogy a sminkkel törődjön.

Amúgy otthonról mindenki okos. sok jó tanács született már, nem biztos, hogy mindenki így cselekedne.

2011. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 anonim ***** válasza:
93%
16:43 Apukának a sok a fölös energiáját nem csajozásra kell fordítani, hanem tehermentesíteni anyukát. Mindjárt van egy üde, friss illatos asszonyka otthon. Ez milyen?
2011. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
78%
Akit már, nem szeretünk az lehet 10 kilóval több vagy kevesebb és üdébb akármi,úgy se fog kelleni...
2011. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!