Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 anonim ***** válasza:
86%
Semmire nincs garancia az életben! Egyedül a gyerekeid maradnak a gyerekeid, ha akarod, ha nem. A csábításhoz két ember kell. A férjedet is kérted már, hogy ne hagyja magát? Ő engedelmesekedett?
2011. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/117 anonim ***** válasza:
36%
Nem bántásból de nem lehet hogy 3 gyerek után kicsit elengedted magad és már nem vagy olyan igényes, szép ezért ment a férjed egy másik nőhöz? Mert ha igen akkor ne haragudj de szerintem a te hibád is...
2011. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/117 anonim ***** válasza:
79%

1. nem a nő a hibás, kettőtök kapcsolatáért ketten vagytok felelősek: te meg a férjed

2. én kirúgnám - igaza van a férjednek: mindenki a maga sorsának kovácsa, a francnak kell egy ilyen s***fej

3. a bosszú felesleges, felnőtt emberektől elvárható, hogy békében elváljanak, főleg a gyerekek érdekében - ha bosszút akarsz állni, gondolj arra, hogy TE választottad őt férjedül, tehát legalább annyira a te sarad is, mint az övé

2011. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/117 anonim ***** válasza:
89%

kedves utolsó neked sincs gyereked fogadjunk. na mind1.


kedves kérdező. a férjed a ludas,a nő max egy bunkó,de ha egy férfi szereti a feleségét,családját,akkor 100nő is csábítgathatja,akkor sem csal.


szóval: az energiáidat ne a nőre pazarold, a férjedet kapd el h miért tette és mit akar. legyen benned tartás,mond meg neki h nem leszel kapcarongy,és ne higgye h azért mert gyerekeitek vannak,te befogod a szádat. nagyon gyorsan kapja össze magát mert ha így folytatja egy nap arra jön haza h a holmija az ajtó elé lesz pakolva.


ha meg a férjed is bunkó,akkor szépen pakolj össze,és a cuccait vitesd el a nőjéhez.

2011. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 anonim ***** válasza:
37%
15.24-nek írtam h biztos nincs gyereke
2011. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/117 anonim ***** válasza:
80%
Én sajnos - ellenben az előző hozzászólókkal - nagyon megértelek. A férjem első házasságából született 2 gyerek, akiket elhagyott. Utána jöttem én, megházasodtunk, született egy kisfiúnk. Voltak problémáink, nem tagadom. Internetes társkeresőn megismert egy nőt (egy gyerekkel), akivel fél évig viszonya volt, de rájöttem. Másfél hónapja elköltözött, azzal, hogy ismételten új életet kezd (+ egy idegen gyerek). Sok minden megfordult a fejemben, és bevallom rossz dolgok is, nagyon rosszak is. Utáltam őt, utáltam a nőt, utáltam a gyereket. Bosszút forraltam, meg akartam bosszúlni az egészet, azt, amit velem tettek. De rájöttem, hogy ha intelligens nőnek tartom magam, akkor hagyom, hadd menjen. Ő választotta, ő akarta. És tudom, hogy én fogok ebből az egészből jól kijönni (pl. kéthetente szabad a hétvégém, amikor a gyerek nála van, stb.). Túl kell esni a dolgokon, át kell lépni rajtuk és csak előre szabad tekinteni!!! Nehéz, nagyon nehéz, de ha ezt csinálta/csinálja veled, akkor nem érdemel meg. És hidd el az lesz igazi visszaigazolás neked, amikor majd rájön arra, hogy rosszul döntött. Fel a fejjel!!!!
2011. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 anonim ***** válasza:
94%
Itt nem a másik nő a hibás, hanem a férjed. Ne hozd magad nevetséges helyzetbe azzal h a nőnek könyörögsz. Inkább a férjednek...de én a helyedben azt se tenném! Hol marad a női büszkeség? 3 gyere ide vagy oda viselkedj nőként!
2011. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/117 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy tipikus eset.
2011. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 A kérdező kommentje:

Kösz a bunkó hozzászólásokat. Diplomás

==nem értelmi fogy. ,tudatában van, mit tesz. NEM lettem otthonkás, elhízott feleség. Egy nőnek szerintetek szabad ilyet csinálni? Te kikezdenél egy házas, 3 kisgyermekes férfivel? Amúgy abba is gondoljon bele, aki rosszakat írt, hogy lehet segítség nélkül felnevelni falun 3 tényleg kicsi gyereket! Azért írtam az illetőnek, hogy biztosan tudja, mit csinál. Más kikezdeni egy olyan házas emberrel, akinek nincs gyermeke,v. mondjuk van egy, és segít nagypapa-nagymama. Én teljesen egyedül maradok a 3 kisgyerekemmel, és nem tudom,működni fog-e a dolog, nem egyedül vállaltam,így ez sok. Közös döntés volt, hogy én karrier helyett egyenlőre maradok otthon, ő építi a sajátját, utána pedig segít nekem, hogy a hosszú itthonlét után legyen normális munkám. Igen, volt egy hiba a házasságunkban, de amíg én megoldani akartam, ő a könnyebb utat választotta.Persze, hogy rá haragszom jobban! DE a nőre is, aki ilyet tesz!

2011. jan. 27. 15:44
 30/117 anonim ***** válasza:
60%

Te legalább annyira hibás vagy,mint a férjed! Ha egy házasság elromlik,abban mindketten hib ásak. Először gondold végig,hogy te miben hibáztál: Csak a gyerekekkel törődtél, a férjeddel nem? Elhanyagoltad magadat,nem törődsz a külsőddel? Ok nélkül egyetlen férj sem hagyja magát elcsábízani!

Ha ezeket tisztáztad,akkor beszéljétek meg,hogyan hozhatnátok rendbe a házasságotokat! Ha mindenképpen válni akar,akkor pedig engedd el. A gyerekekkel pedig tartsa állandóan a kapcsolatot. A bosszúval nem csak magadnak ártasz,legtöbbet a gyerekeidnek.

2011. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!