Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjeteket elcsábítaná egy nő, miközben te a 3 kisgyerekkel lehetetlen helyzetbe kerülnél?

Figyelt kérdés
Ez egy diplomás, értelmiségi (?) nő. Én már kértem is, ne tegye, 3 kicsi gyerek (és én) sír utána, és kerül nagyon rossz helyzetbe, de a válasz lényege: mindenki a maga sorsának kovácsa. Nagyon-nagyon haragszom, fél nap bosszút forralok, aztán a nap másik felében lebeszélem magam róla.:(
2011. jan. 27. 14:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/117 anonim ***** válasza:
69%
jó persze mindenki könnyen irja hogy ne a nővel legyen baja, de ki volt még ilyen szituban? én is ilyen megcsalós ügynél a szemeit kapartam volna ki legszivesebben a nőnek is és szálanként tépkedtem volna ki a haját... !!! az meg végképp nem válasz hogy szegény keresse magában a hibát, mert ha hibázott is, a férje döntött úgy hogy megcsalja!! nem egyenes ok és okozat, a férj is kezdeményezhette volna a feleségével a kapcsolat helyrehozását de nem ezt tette! megcsalásban minden esetben a megcsaló a bűnös, az ok mindegy, mert nem elvált és új életet kezdett hanem félrejár a meglévő biztonságból! és ez aljasság! főleg hogy egy életre felelősséget vállaltak 3 gyerekért! akikkel nem szabadna, a nőnek "sajnos" nem is lehet már könnyen ugrálnia! nem tudom menthető e a helyzet, vagy mi lenne a jó megoldás, egy csalfa megbizhatatlan ám igazi vérszerinti apával vagy esetleg egy megbizható de nevelő apával újrakezdeni... csak a megbizható férfiak nem állnak sorba a 3 gyerekes anyákért... :-(
2011. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/117 A kérdező kommentje:
Csakhogy az ország másik végébe költözik. Nem akarom akadályozni a gyerekek látogatását! De ő maga mondta, hogy nem tudja, hogy lehet-e így...Nem egy veszekedős, rossz házasság volt ez, de tényleg volt egy probléma: este én már csak beestem az ágyba...Ebből lett elege.Megértem, de ilyen helyzetben inkább megbeszélni, javítani kellene. Csakhogy jelentkezett egy könnyebb megoldás is. ÉS IGENIS HARAGSZOM A NŐRE IS!
2011. jan. 27. 15:56
 33/117 anonim ***** válasza:
45%

Na jól megkaptad, kedves Kérdező! Vigasztalást, megértést vártál, erre jól leszúrnak, leminősítenek, idióta tanácsokat adnak...

Nekem elváltak a szüleim, igaz, nem megcsalás volt az ok (ez nagyon ritka eset), de gyerekként szörnyű volt átélni. A férjem szülei ugyanígy, ott az anya lelépett egy férfival. Abban az időben ráadásul vidéken még szégyen is volt a válás, csúfoltak miatta, rengeteget hallgattam, hogy a húgom nem az apámtól van és ezért váltak el, pedig ez nem igaz!

Diplomás vagyok és ennek ellenére sajnos korábban én is belementem egy szerelembe egy családos férfival. Igaz, mentségemre itt inkább ő volt a csábító. sajnos a szerelem ,a szenvedély teljesen elvette az eszemet, de nagy árat fizettem érte. miután bemutatta a gyerekeit, és megláttam a szemükben a nemértést a végtelen szomorúságot, hirtelen a józan eszem felülkerekedett, s nem kellett már többé az a férfi. végül természetesen visszament a családjához. A férfiaknak kell a biztonság és harmónia. A mai napig szégyenlem ezt a másfél évet, a gyerekei miatt.

Kedves Kérdező! Tudd, hogy mindig a nő az okosabb, engedd, hadd menjen, és szeresd tiszta szívedből a gyermekeid apját. Légy vele mindig kedves, és megértő, ne gyűlölködj! a szeretetnek hatalmas ereje van, és akkor vissza fog találni hozzád. Nem lesz ő boldog abban a másik kapcsolatban, meglátod! Kitartás!

2011. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/117 anonim ***** válasza:
56%

Nahát igazán nem akarok ítélkezni, de a felét se tudjuk ! Ami a kommentedet illeti, onnan viszont rólad is több kiderül ám ! És a nem bunkó válaszokat is köszönöd ? Azon gerjedtél be, hogy egy valaki azt merte kérdezni elnézést kérve eleve, hogy nem e lehet, hogy nem adsz már úgy magadra, és azért .... Ugyan már, a többi választ is olvastad ?

Egyébként 3 gyerek után persze nem a külső az első szempont egy házasságban. Bárki bármit mond itt, szerelmes vagy a férjedbe, nem akarod elengedni, csak a nőt útálod, pedig végülis ha nem is helyes dolog, a nő ha nincs családja, azt csinál amit akar. Míg a férjed nem annyira. Ha így tudsz élni, akkor ne engedd el, de ha megpróbálod, lehet, hogy még lesz esélyed a boldogságra.

Nem könnyű a helyzeted sajnállak !

2011. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/117 anonim ***** válasza:
89%
nem értem miért kellene tiszta szivből továbbra is szeretnie a gyerekei apját...
2011. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/117 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sajnállak, szólj a férjednek, hogy jó nagy legyen az új lajkásuk, mert kell a három gyereknek három külön szoba. Mivel eddig Te voltál otthon X évet, most ugyanennyi ideig átadod a gyerekek nevelését, mert meg kell alapoznod a saját egzisztenciádat. Közöld vele, hogy Te már mindenképp válni akarsz, mert egy ilyen sz@r alakra nincs szükséged. Akkora lesz a kontraszt az eddigi és a mostani viselkedésed között, hogy apuka belezavarodik. Szerinted a szép kislánynak úgy is kellene?
2011. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/117 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:08


Ezt okos ötletnek tartom!

2011. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/117 Korzika : válasza:
83%
ha már nem szeret a férjed, akkor váljatok el, és persze kérd a gyerektartást, ha nálad lesznek a gyerekek (vagy fizesd te, ha viszont nála maradnak)
2011. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/117 anonim ***** válasza:
80%

A fas*znak kellene vissza ez a szemét faszi!

Válj el tőle

Kapsz 50% gyerektartást + felemelt családipótlékot (kb. az is 50 ezer!)!!!!

Abból megtudtok élni egy darabig! Aztán menj el dolgozni!


A szemét aljas férjedet a büdös életbe ne engedd vissza!

Milyen megalkuvók, meghunyászkodó gyenge jellemű nők vannak! Nincs itt semmi női tartás?


Kérdező! legyél erős, és soha se alkudj meg!


A férjed mindenben a hibás, ekkora szemétládát mint egyes pasik...komolyan, ki kellene ivartalanítani őket! Na, ez már jogos büntetés lenne!

2011. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/117 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nagyon sok gyűlölet jön át a hozzászólásaidból. Amit persze megértek, de így nehéz lesz maradásra bírni a férjed. A pasik nem szeretik a síró, szomorú nőket, vidámságra, kedvességre, figyelmességre vágynak.

És azt is értem, hogy fáradt vagy a 3 gyerek mellett, de a pasiknak akkor is fontos a szex. Erről persze lehet beszélgetni, hogy drágám most pár évig ne kívánd a szexet, de ezt ugye te sem gondolod komolyan. A férjed nem csak a 3 gyerek apja, hanem férfi is. A házasság elsősorban a párkapcsolatról szól. Nem lett volna szabad elhanyagolnod a párod.

És persze, utálhatod a szeretőt, csak mész vele sokra, mert a férjed bújt be a másik nő ágyába. Egyáltalán nem biztos, hogy a csaj csábította el, lehet a férjed panaszkodott neki, hogy unalmas a házassága, milyen rossz neki, már csak éltek egymás mellett, stb. Hidd el, a nős pasik ezzel a dumával hülyítik a fiatal lányokat. És ebben az esetben nem a szerető a gonosz csábító.


Azt nem írtad le, hogy a férjed mit mond erre? Mik a tervei? Vagy vele nem is beszéltél erről? Mert a ti házasságotok elsősorban kettőtökre tartozik, a válást/maradást nem a szerető dönti el.

2011. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!