Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudok bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok bízni a feleségemben.

Figyelt kérdés
A feleségem tel.ban szerelmes sms eket találtam. Mikor rákérdeztem persze tagadta, aztán azt mondta,hogy nem ő kezdeményezett. A baj az hogy a főnöke az az illető és nap mint nap találkoznak. Azóta nem tudok bízni benne. 10 éves házasok vagyunk,2 kiskorú gyerekkel.
2009. dec. 12. 16:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 anonim ***** válasza:
100%
18:17-nek: Ehhez lenne egy kérdésem: Szóval a saját férje szeretetnyelvét nem érti meg, de egy idegenét meg igen? Ez számomra kicsit hihetetlen. Nem rád értettem konkrétan, de tényleg ezzel találkozok, és ez engem dühít. Mert nem védeni akarom a többi férfit, dehogy is, de a megcsalásra nem lehet mentség az, hogy nem foglalkozott velem. Márpedig pár nő legtöbbször ezzel jön, a többi meg igazat ad.
2009. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/121 anonim ***** válasza:
Kérdező és most mit fogsz csinálni amúgy?
2009. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/121 anonim ***** válasza:
50%
Hazudik.Tégy belátásod szerint.Qrja a főnök tutira.
2009. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 A kérdező kommentje:
Ez már lassan fél éve történt, azért írtam ide, hogy tanácsot kérjek mert már nem nagyon bírom idegileg, hogy naponta találkoznak. Hiába bizonygatja, hogy nincs köztük semmi, nem tudok bízni benne.
2009. dec. 12. 18:46
 15/121 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem hány évesek vagytok?

Őszintén sajnálom a történteket:(

Jobb minél előbb a végére járni ennek, mert te sem őrlődhetsz fel ebben a kapcsolatban.

Azóta kapott smseket?

2009. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/121 A kérdező kommentje:
Ő 33,én 36. Kap sms eket de nagyon ügyel rá hogy kitörölje.
2009. dec. 12. 18:55
 17/121 anonim ***** válasza:

18:17-es vagyok.

A kérdezőnek, én úgy értettem, hogy neked adok igazat, nem a feleségednek, bocs ha félre lehetett érteni!!!


Az egyik válaszolónak: olvasd el az 1. válaszomban említett könyvről amit ír valaki, aki már szintén olvasta (első link). Jobbat nem tudok válaszolni, csak hogy lehet, hogy jelen esetben a feleségnek pont az a szeretet nyelve, mint annak a pasasnak. Meg nem tudom te hogy vagy vele, de szerintem az öt szeretetnyelvből a párok a kapcsolatuk elején az összeset használják. Majd később már csak a sajátjukat, és ez nagyon ritkán egyezik meg a párjukéval.

2009. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
100%

Ehh :(:( Könyörgöm, ha együtt dolgozik ezzel az emberrel és nincs közöttük semmi állítása szerint akkor miért nem mondja neki, hogy felejtse el az smsekkel? Inkább gyorsan kitörli hogy még véletlenül se lásd meg?

Szívből sajnállak :(:( Én nő vagyok, és úgy gondolom neked van igazad, nagyon sajnálom :(

Minél hamarabb tisztázd le, nehogy tönkre tegyen!

2009. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 anonim ***** válasza:

Megint én.

"én egyáltalán nem hibáztatom őt" ez arra volt válasz, amit az írt, aki morgott, hogy ha a férfit csalják meg ő a hibás, mert nem figyel a feleségére, aki ezért félre lép. Ha a férfi lép félre megint csak ő a hibás. Vagyis úgy értettem, hogy én nem hibáztatom őt (ami a válaszolónak szólt), tehát téged! Lehet, hogy pontosabb lett volna úgy, hogy én nem hibáztatom a kérdezőt. Bocs a félreérthetőségért!

2009. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 anonim ***** válasza:
100%

És ha félti az állását?

Mégse mondhatja a főnökének,hogy vazze,ne írkálj sms-t nekem.Ami már csak azért is furcsa,mert ha minden nap találkoznak mi a túrónak az sms.

Nem gondolkoztál,hogy a főnök esetleg szét akarja szedni a házasságodat,aztán akkor "könnyebb a pálya"?

A feleséged ír vissza ?

2009. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!