Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segitség! Utálom a testem....

Segitség! Utálom a testem. Kövér vagyok hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
21 éves vqgyok és nő 71cm és 82-84 kg között vagyok mindig reggel mig nem eszek semmit 81-82 vagyok estéremár fel megy! Nem eszek sokat. Nem regeglizek 14.00 kor szoktam enni az változó hogy mit rizset krumplit vagy valami hust egy normalis tányéral általába következönek olyan 20.00 kor eszek és ennyi. Probáltam már diétákat nem segített mindig visszajöttek a kilók egy hét után. A combomon van több felesleg mit ajánlotok milyen sportot? Vagy milyen diétát hogy könnyen és gyorsan fogyak rövid időn belül?

2017. febr. 17. 15:42
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Leviszem 1400 kcl remélem sikerel fogyni fogok azt hozzá tenném hogy gyorsan eszek ez is lehet a gond? Üditöket nem iszom már több mint egy honapja csak vizet 2 kávét naponta.
2017. febr. 17. 17:40
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezdetnek ne várj délután kettőig az első étkezéssel...az anyagcseréd alapjáraton, lassan döcög egész nap. Ébredés után ha nem eszel egy órán belül akkor cseszhted a napot.

Szóval reggelizz. A legjobb, ha valamilyen közepes ch és magas fehérje tartalmú ételt választasz. Nem kell nagy adag,mert időbe telik míg hozzászokik a szervezet. Eleinte lehet kicsit rosszabb is lesz utána a közérzeted. Így beindítod az anyagcseréd. Utána pedig próbálj meg max. 3 óránként enni valamit. A lényeg hogy az 1600 kcalt amit most két étkezéssel viszel be napi 5x étkezéssel vidd be. Arra figyelj, hogy vacsorára legyen a legalacsonyabb a ch tartalom és lefekvés előtt 3 órával legyen az utolsó étkezés.

És emellé iktass be valamilyen mozgást.

Olyan életvitel mellett, amit most folytatsz ne várj csodát. Az sem kizárt, hogy első egy hétben ahhoz hogy az anyagcseréd rendbe jöjjön kicsit magasabb ch-t kell bevinned annál, mint amennyit majd a tényleges diétád alatt beviszel. Viszont akkor fokozatosan kell elkezdened csökkenteni.

Egy biztos a fogyásod nem lesz egyszerű sem gyors. Abban ne is reménykedj. Vagy annak az eredménye is olyan lesz, amilyen...

2017. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam fogyokúrás tablettákat mindig visszajöttek a kilók ahogy abba hagytam a szedést. Velem van a baj? A kávét cukor nélkül iszom igy is hizlal?
2017. febr. 17. 17:44
 14/32 A kérdező kommentje:
Még ha megiszok egy pohár vizet az is meglátszik rajtam megpuffad a hasam és én ezt már utálom. Napi 1 órát sétálok a kutyával. Ez kevés?
2017. febr. 17. 17:46
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mozgásnak keress rá a fitnessblender videóira, keress rá a saját testsúlyos edzésekre. Ezeket otthon is végezheted. Fokozatosan emeld a terhelést, mindig egy kicsivel csinálj több gyakorlatot, mint amit úgy érzed, hogy bírsz. Pl. 5 perc intenzív torna után úgy érzed pihenned kell, hát pihenj, de következő nap 6 percig csináld csak utána pihenj és így tovább...

Ahogy beköszönt a jó idő irány kocogni, kerékpározni.

És a napi 2 l folyadék víz vagy ízesítetlen tea formájában meglegyen.

2017. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

A puffadás is a lassú anyagcseréd következménye.

Egy óra séta kevés. Kell valami olyan mozgás is, ami jobban kilendít a konfortzónából vagyis megemeli a pulzusod és abban a tartományban tartja, ahol hosszútávon, zsírt égetsz.

Olvasd el a drugs bunny - sárga kapszula c kis online letölthető füzetecskét. Sokat tanulhatsz belőle.

2017. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
És nem győzöm hangsúlyozni, hogy a legnagyobb butaság lenne most kalóriát csökkenened. Jobban hazavágnád az anyagcseréd. A fogyitabletták is csak akkor érnek valamit, ha normálisan étkezel, de ha normalisan étkezel nem is kell tabletta... Mert az egész csak eg humbuk... Pénz lenyúlás, parasztvakítás.
2017. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem lassú séta hanem gyors eleinte izzadtam mostanára már nem
2017. febr. 17. 18:42
 19/32 A kérdező kommentje:
Probáljam meg mimden nap csak saláta vacsorára? Ez segithet? Mit ajánlotok regelire már évek ota nem regelizek.
2017. febr. 17. 18:44
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben valami könnyűt.

Pl. Egy pohár natur joghurtba tegyél bele előző este egy kis zabpelyhet. Egy éjszaka a hűtőben és megpuhul. Fahéjjal fűszerezve nagyon finom.

Vagy egy tojás, ahogy szeretd, csirkemell sonkával és zöldséggel, esetleg egy kicsi sajttal.

Ez a reggeli.


Tízórai egy szem alma, vagy bármilyen szezonális gyümölcs + pár szem mandula, vagy dió. 15-20 grammnál ne legyen több.


Ebéd: valamilyen fehérhús. Csirkemell, pulykamell, ahogy szereted,de ne rántva. Natúran sütve, kockázva fűszerezve. A sót nagyon minimálisan alkalmazd, az ízeket más fűszerekkel pótold, bors, bazsalikom, tárkony, fokhagyma.

Köretnek rizs, krumpli (főve, vagy kókuszzsírral megkenve tepsiben sütve), de igazság szerint én jobban pártolom az édesburgonyát, ezek mellé zöldségsaláta öntet nélkül, vagy esetleg egy kis lenmagolajjal leöntve.


Uzsi: megint pár szem mandula, dió és egy kis gyümölcs (nálam olykor előfordul, hogy egy szem alma felét eszem, a másik felét belereszelem a másnap reggeli zabkásámba)


Vacsi: valamilyen fehérje + saláta. Lehet az csirkemell az ebéd maradékából, vagy tojás. De ehetsz akár túrót is, vagy cottage cheese-t. Ami egyébként édesebben gyümölccsel vagy fűszerezve egy kis póréhagymával vacsinak és reggelinek is finom.


Ezeket az ételeket úgy készítsd, hogy a napi kalóriakereten belül maradj. Kalóriabázis.hu- n összetudod magadnak állítani, hogy a mennyiségek megfeleljenek a kalórikeretnek.

1800 kcal-al indíts egy hétig. Legyen meg a napi 5 étkezés. És utána fokozatosan vidd le 1600-ra. És azt tartsd két hétig. A második hét végén kellene látszódnia az eredménynek, vagyis már minimálisan ugyan,de számodra pozitív hatása kell legyen.


A mozgás pedig már nem elég, azért nem is izzadsz meg benne, semmi extra terhelést nem jelent a szervezeted számára.

2017. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!