Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Fogyózok de ma...

Segítség! Fogyózok de ma sokat ettem. Igy is van esély arra hogy ma esetleg fogyjak?

Figyelt kérdés

Ma reggel ettem 2db krémest + 1 vajas zsömlét(csak az alját) . de most ugy érzem hogy teljesen elcsesztem ezt a napot es emiatt nem fogyni hanem hízni fogok! ....ma már semmit se fogok enni!!!!!


16/L

(voltam már anorexiàs....korhàz is lett a vége...sajnos most már megint 66kg vagyok es ezt nagyon szégyenlem...viszont akàrmennyire is akarok egyszerűen alig birom megálni hogy ne egyek sokat. )


2013. dec. 14. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha már voltál kórházban,meg voltál anorexiás is,akkor talán tudod,hogy a "két krémes-vajas zsemle-nem eszek semmit" diéta nem tesz jót...

Amire szükséged van:

-jó étrend

-edzés

-pszichológus (nem bántásból).

Amire nincs szükséged:

-sztár(kamu) diéta

-rosszindulatú,f**szbúkon magukat tükörben fényképezgetős,1867 helyen megosztós "barátnők".

2013. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit ettel az kb. 600 kcal volt, ami magaban nem eleg egy napra. Egyel meg sok zoldseget es feherjet ma, amivel nagyjabol ki tudod egyenliteni a nassolast, es a szervezeted sem fogja ugy erezni, hogy csak egy jo adag cukorbol kell fenntartania magat (gyorsan megehezel utana es meg tobb cukrot fogsz kivanni), hanem kap rendes tapanyagot is, amitol nem fogod olyan borzasztoan ehesnek erezni magad.
2013. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd amit a 2-es írt, és mellé tornázd le = égesd el azt az energiát (kcal-t) amit többletként vittél be, akkor nem fog "lerakodni"! Futás, intenzív gyaloglás, otthoni talajtorna, vagy aerobik, amit tudsz, csak legyen a megszott mozgáson felül valami plusz!
2013. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!