Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy fogyjak le?!...

Segítség! Hogy fogyjak le?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Már generációk óta túlsúlyos a családom. Én 167 cm és 110 kg vagyok... Tisztában vagyok vele hogy ez túl sok, úgyhogy le szeretnèk fogyni. Hetente kètszer megyek zumba-aerikicra. Igyekszem egézségesen táplálkozni... Nyáron tengerre megyünk az osztályal és nem tudok mit tenni...

13/L


2015. szept. 20. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos elhízáshoz, pláne gyerekként, rengeteget kell ám azért enni. Kezdd azzal a lefogyási projektet, hogy mostantól konkrétan mindenből csak a felét eszed annak, mint amit eddig ettél. (És valószínűleg még ezzel is többet eszel, mint amire szükséged van.)
2015. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hormonjaid rendben vannak?

Miket és mennyit eszel egy nap? Ilyen túlsúlyhoz azért nem keveset kell enni.

2015. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A hormonlaimról lehet a szó... Mivel rengeteget izzadok és anyu is azt mondja hogy sok baj lehet a hormonjaimmal... Már hónaponta nem reggelizem, nem vagyorázom, ebédre is csak egy keveset eszem, mivel anyum nem tűri ha nem akarok ebédet enni. Nem akar neke valami mást főzni, így azt kell ennem ami van... Sokat mozgok mint emlìtettem, a kutyáimat is hetente 5-ször sétáltatom (1órát)

Édessêget sem eszem...

2015. szept. 20. 16:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudhatnâm meg hogy a hormonjaimmal-e van a baj? Vérvizsgálattal?
2015. szept. 20. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!