Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan fogyjak?

Segítség! Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

Szóval sürgősen le kellene fogynom 5 kilót, van rá 10 napom. Fontos eseményre készülök, amit nem rég tudtam meg és muszáj lenne.

Először is, senki ne mondja nekem, hogy nem most kellett volna észbe kapni, és, hogy nem lehetséges, vissza foh jönni, hogy egészségesen kell étkezni, nem fog látszani, stb. Arra sem vagyok kíváncsi, aki bolondnak titulál, az ilyenekkel kérem szépen kíméljetek, mivel biztos vagyok benne, hogy más is került már ilyen helyzetbe.

Szóval, akiben van annyi gerincesség, hogy nem kioktat, hanem tud valami módszert amitől 5 kilót le tudok adni 10 nap alatt az kérem segítsen.

Biztos van rá valami mód.

Előre is köszönöm a választ!



2016. ápr. 23. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
lúgosíts
2016. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5kg=35.000 kalória

Ha elégetsz 35.000 kalóriát, akkor lemagy az 5 kg. Ha nem ennél semmit egész nap, akkor is csak max 1,5-2kg-t tudnál fogyni 10 nap alatt. Persze salakanyag, víz miatt eleve 1 nap után könnyebb leszel 1kg-val.

2016. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ilyen MÓDSZER nincs.


koplalni lehet, de annyi "eszed" csak van, hogy azt magadtól is tudod, hogy kell csinálni.

2016. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kar levágása.
2016. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj de poenos vagy utolso, a tiedet szivesen levagnam. :)
2016. ápr. 23. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Van pár módszer, de mind olyan, hogy utána vissza fog jönni. Olyan, hogy zsírból fogyj ennyit, nincs! De ha csak az a cél, hogy egy adott ruha rád menjen, arra van megoldás.

1. Rengeteg mozgás. Itt szupermaraton lefutására, vagy 1500-2000 km körüli kerékpártúrára gondolok.

2. Vízhajtás, belek kipucolása, glikogén raktárak ürtése. Vízhajtás: Igyál minél több vizet! Csökkentsd a Ch bevitelt! Belek kipucolása: Útifűmaghéj fogyasztása. Glikogén raktárak ürítése: Sok sport!

Plusz emellé szálkásító diéta.

2016. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!