Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Melyik mustárnak van a legalac...

Melyik mustárnak van a legalacsonyabb szénhidráttartalma?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim válasza:
20%
A vizezettnek.
2021. ápr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
48%
Szerintem nem a mustaron fog mulni a kajad, ha csak nem abbol all xd ami kemeny fosasokhoz vezetne, valljuk be.
2021. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
57%

Tök s9k helyen lehet venni cukormentes mustárt.

Én a Norbi Update-et szoktam. De a globusnak is láttam már cukormentes verzióját.

2021. ápr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
26%
Nem értelmesebb a kalória alapján nézni? Hiába cukormentes, ha több olajat tesznek bele, akkor bizony jobban fog hízlalni.
2021. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
76%

4. De lehet, hogy a kérdező nem hisz ebben a kalóriadeficites micsodában, hanem csak arra figyel, hogy minél kevesebb szénhidrát legyen mindenben, mert a túl sok szénhidrát hízlal. Ebben az esetben mindegy mennyi kalória van a mustárban, csak a szénhidrát legyen minimális.

Rengeteg ilyen ember van még mindig, aki elhiszi, hogy a szénhidrátok önmagukban hízlalnak és kerülendők, nem lepődnék meg, ha a kérdező is közéjük tartoznia (bár nem tudom így van-e, de a kérdésből ítélve igen).

2021. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
54%

" De lehet, hogy a kérdező nem hisz ebben a kalóriadeficites micsodában"

Lehet, hogy a lapos Földben és a koboldokban is hisz, de próbáljuk már meg a táplálkozást evidence based scienceként kezelni.

Ha szerinte tényleg a ch miatt híznak az emberek, akkor jobb felvilágosítani, hogy nem a szénhidrát, hanem a kalória többlet hízlal, nem igaz? :)

2021. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
50%
6. A válaszom ezt célozta....valószínűleg nem volt világos.
2021. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
33%
De igen, abszolút értettem, csak rá akartam erősíteni, hogy ez lapos Föld szint. Nem én pontoztalak le.
2021. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
32%

ok :) (a lepontozás amúgy nem zavar, már megszoktam, hogy még ellenérvet írni is lusták - mondjuk annyiban zavar, ha mondjuk egy kérdező esetleg erre alapozná, hogy kinek van igaza, de bízom benne, hogy ez kevésbé fordul elő)

de tényleg lapos Föld szint :)

2021. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
33%
Ezt én is utálom. Van két hülye, aki lepontoz, aztán én vagyok a 0 pontos és aki nem jártas a témában azt hiszi, hogy biztos én vagyok a hülye. Ellenérvet természetesen senki nem ír. Vagyis egy darabig talán igen, aztán ha győz a józan ész, akkor semmi válasz és írány a következő kérdés, aztán megy ott is ugyanaz a bullshitelés. Van egy válaszoló, aki ebből különösen nagy sportot űz.
2021. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!