Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Melyik mustárnak van a legalac...

Melyik mustárnak van a legalacsonyabb szénhidráttartalma?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
42%

Azt tenném még hozzá, hogy leszólod a kalóriaszámlálást, pedig az is csak egy módszer ugyanannak az eléréséhez (kalóriadeficit), amit te egy másfajta, neked megfelelő módszerrel érsz el. Nem kell gyűlölködni a másik ember módszerére. Meg "biztos vegetáriánus" - és akkor mi van? Nem kell szemellenzővel járni a világban és mindent ellentétként meg harcként felfogni.

Amúgyis, mindenkinek egy a célja: a kalóriadeficit. :) Na meg a világbéke. :)

2021. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
43%

"A 70-es évek táplálkozástudományi ismereteinek szintjén ragadtál le."

Ez egy akkora öngól, hogy kiszakadt a háló is. 80-as leírta, hogy miért.


"Nem értem mit lovagolsz az étolaj vedelésén?"

Ha komolyan nem érted, akkor súlyos gondjaid vannak az értőolvasással. Én nem írtam, hogy a karfioltól nem lehet hízni. Miről beszélsz?


"A kalóriaszámlálással, kalóriacsökkentéssel az a fő gond, hogy a szervezeted egy idő után érzékeli a vészhelyzetet és csökkentett üzemmódba kapcsol, vagyis elkezdesz lassabban égetni."

Igen, ha 1000 kalóriányi deficitben vagy. Ettől függetlenül a low carbbal is csak akkor lehet fogyni, ha kalória deficitben is vagy. Akár számolod, akár nem. Erre szolgált az étolajas példa, ha sikerült volna értelmezned.


"mégis hogyan? Mi erre a tudományos érvelésed?"

Ezt is leírtam már. Azért, mert hiába kevesebb benne a ch, ha több benne a zsír és ezáltal a kalória is, akkor egységnyi mustárral több kalóriát viszel be. Ezt ennél tudományosabban nem lehet megérvelni. A tudomány jelen állása szerint nem a szénhidrát, hane a kalória többlet hízlal.


"És aztán a forrásod mivel van alátámasztva?"

Mi az hogy mivel van alátámasztva? A kutatás az alátámasztás, amire hivatkoznak. Persze nem mindegy milyen kutatás. Lásd, ahogy leírtam mi volt a baj a Szendi által hivatkozott kutatásokkal. Ha érdemben akarsz vitatkozni, akkor tedd meg ugyanezt az általam küldöttekkel. Enélkül csak vagdalkozol és szórod a hülyeségeket.


"Csak nyomatod, nyomatod a kalóriaszámlálásos fas*ságot és nem fogod fel, hogy a low-carb módszerrel sokkal effektívebb módon lehet fogyni."

Hol írtam, hogy számold a kalóriákat? :DDDD Te komolyan nem tudsz semmit sem értelmezni? És mivel tudod alátámasztani, hogy a low carbbal jobban lehet fogyni? Mert amit küldtél, ott a low carbot nem a low fat-high carbbal hasonlították össze.


"Én tapasztalatból beszélek. Teszteltem a te módszeredet is, a kalóriaszámlálósat."

Ezt is tökéletesen megválaszolta a 80-as. Annyit tennék hozzá, hogy a low carb étrendet nem lehet összehasonlítani a kalóriaszámolással. Mert az előbbi egy étrend, a kalóriaszámolás az nem egy étrend. Ha szarul eszel, de számolod a kalóriákat, az semmire nem jó. Mégegyszer mondom, egészségesen kell enni és akkor nem kell számolni semmilyen kalóriát. A kalóriaszámolás a rossz étrendek sajátja. Ez minden étrendre igaz, amiben számolgatni kell valamit. Ettől függetlenül, a kalória deficitben fogsz csak fogyni, akár számolod a kalóriát vagy a szénhidrátot, akár nem.


Jössz a könyveddel megint, én ugyanúgy írhatok könyveket. Szerinted azok nem hivatkoznak, csak a tied? És megnéztél egyet is azokból a hivatkozásokból? Akkor honnan tudod, hogy jó? Ettől függetlenül, én továbbra sem állítom, hogy low carb étrenddel nem lehet fogyni. Ha neked ez beválik, akkor csináld. Örülök is, hogy működik és sikerül vele fogynod. Ettől még ne terjesszünk ilyen égbekiáltó baromságokat, hogy a zsír nem rakódik le, meg hogy nem a kalória deficitben fogyunk, mert bizony káros következményei lehetnek, pl amit a 80-as írt.

2021. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
79%
Ja igen, a Pődör helyi zsírégetéses megnyilvánulása csak megerősíti, hogy mekkora sarlatán. Szénhidrát náci, te is láttad?
2021. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező! Szerintem egyszerűen ismerd el, hogy segghülye vagy a biológiához és a saját testedben lévő folyamatokkal sem vagy tisztában, de nem is érdekel, mert annyi elég, hogy fogysz. Ezzel amúgy a legtöbb ember így van, szóval semmivel nem szégyen. Mondjuk illene szégyellni, de mivel más sem teszi, ezért tök mindegy. De ha leállsz olyanokkal vitázni, akik egyértelműen jobban értenek a témához, mint te és ragaszkodsz a hülyeségeidhez, azzal csak saját magadat égeted.
2021. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim válasza:
Azt nem tudom, de a Globus a klasszikus és egyik legjobb.
2021. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim válasza:
0%
Igen, a 70-es évek szintjén kell maradni! Mert akkor még normális emberek voltak normálisan ették azt ami volt. Ma teli vagyunk nem normális fanatikus kártékony egyénekkel akik magukat táplálkozástudósnak nevezik. Én börtönbe raknám az olyan felbujtókat + két óriási nagy büdös pofon. Régi falusi világban senkit se érdekelt a szénhidráttartalom – egyél normális ételt, dolgozd le tisztességesen és ennyi. A hülyéket meg le kell szarni. 70-es években még volt NORMÁLIS virsli, gyümölcslé, húsból és gyümölcsből. Ma a vadbarmok kavarnak mindent össze.
2021. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!