Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Melyik mustárnak van a legalac...

Melyik mustárnak van a legalacsonyabb szénhidráttartalma?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
35%

#44

Az Atkins, meg az összes divatos nevű diéta, aminek nem az a lényege, hogy egészséges, feldolgozatlan ételeket egyél, mind hülyeség. Ki lett fejtve szerintem, hogy miért. Akkor is, ha nem voltál rá kíváncsi. Azért fejtjük ki, mert ezáltal sokkal hasznosabb információt közlünk, aztán reménykedünk, hogy valaki megfogadja és képes egészségesen lefogyni. Ha téged ez nem érdekel, hagyd figyelmen kívül. Én azért reménykedek, hogy ha valaki más olvassa ezt a kérdést, akkor az észérvek alapján belátja és segít magának azzal, hogy mivel nem a szénhidrát hízlal, hanem a kalória, eleve hülyeség egy olyan étrendet követni, ami szénhidrátot von meg. Ettől függetlenül lehet fogyni low carb étrenden, de akkor sem az alacsony szénhidrát bevitel miatt.


Amit te okoskodásnak és beszólogatásnak nevezel, azok a tények leírása, olyan emberektől, akik a mellékelt ábra szerint sokkal jobban képben vannak a témában és jó szándékkal segíteni akarnak neked és mindenki másnak, aki ide téved. Szerintem ez többet ér, mint egy hülye kérdésre adni egy olyan választ, amely megerősíti a hülyeséget. Ha mindenki így gondolkodna, akkor nem fejlődne az emberiség. Ha azt kérdezik, hogy mivel a legjobb eret vágni, akkor nem azt válaszolod, hogy nagykéssel, hanem próbálsz segíteni. Bízom benne, hogy egyszer majd elmélyülsz annyira a témában, hogy hálás leszel az okoskodásunknak és belátod, hogy a mi válaszaink többet segítettek hosszú távon, mint ha leírtunk volna egy mustár márkát. :)

2021. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
42%
Lehet fogyni low carb étrenden, de akkor is a kalória deficit miatt fogy az ember. Tehát én nem vagyok a low carb ellen, de a mustárból nincs értelme cukormentes/update cuccot választani, mert a legtöbb esetben a kalória tartalma a plusz hozzáadott zsír miatt magasabb, tehát pont hogy hátráltat a fogyásban, hiába low carb. Ha csak annyit változtat valaki, hogy minden terméknek megveszi a low carb változatát, (többnyire sokkal drágábban), az garantáltan nem fog fogyni.
2021. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:

51-es: "Az Atkins, meg az összes divatos nevű diéta, aminek nem az a lényege, hogy egészséges, feldolgozatlan ételeket egyél, mind hülyeség."


Na ezzel írtál egy nagy hülyeséget, látszik, hogy fogalmad sincs az Atkins diétáról. Pont hogy az Atkins diétán fogyaszt az ember kizárólag egészséges, feldolgozatlan ételeket, húst, baromfit, halat, tojást, sajtot, italnak pedig vizet.

2021. ápr. 14. 21:58
 54/86 anonim ***** válasza:
37%
Ez esetben pláne nem értem, mi értelme csökkenteni benne a szénhidrátot.
2021. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:

54-es: Keress rá a "ketózis"-ra, akkor meg fogod érteni.

[link]

2021. ápr. 14. 23:36
 56/86 anonim ***** válasza:
27%

Tudom mi a ketózis. De attól még, hogy a zsírt használod energiaforrásként, nem fogsz jobban fogyni. 300 kalória deficit, az 300, akár low, akar high carb az étrend. Ajánlom ezt a cikket.

[link]


Vagy ezt:

[link]

2021. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Nem a megevett zsír az energiaforrás, hanem a saját zsírod, amitől meg akarsz szabadulni.
2021. ápr. 15. 01:03
 58/86 anonim ***** válasza:
27%

De igen, a megevett kalória, ebben az esetben a zsír az elsődleges energiaforrás. Ha az elfogy, akkor használja a test a tartalékait. Ez alapesetben is így van, nem csak a ketózisnál. Ugyanúgy kalóriadeficitben kell lenni. Vagy ha szerinted egyből a saját zsírodat kezdi el használni, akkor a bevitt kalóriával (itt: zsírral) mi történik?

Ha elolvasod az általam küldött cikkeket, láthatod, hogy low carb étrenden könnyen lehet nagyobb az izomveszteség ugyanannyi súly veszteség mellett, mint high carb low fat étrenden.

2021. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:

Tegnap tojásnapot tartottam:


CH kcal

10 tojás 4 760

10 dkg sajt 1,4 357

10 dkg vaj 0,5 750

0,5 dl tejszín 1,5 145

Összesen 7,4 2012


Amint látod, 7,4 g szénhidrát és 2012 kcal, ami nem hiszem, hogy csökkentett kalóriának számítana.


A bevitt zsírból nem keletkezhet a testeden zsír, zsírból zsírt a szervezeted nem tud előállítani. Tehát egyszerűen távozik a szervezetből.

Az Atkins étrendtől nem veszítesz több izmot, mint bármelyik más diétánál. El lehet kerülni az izomveszteséget, sőt Atkins diéta mellett izmosodni is lehet:

[link]

2021. ápr. 15. 15:52
 60/86 A kérdező kommentje:

A táblázat nem nem ment át olvashatóan. Remélem ez jobban olvasható:

CH kcal

10 tojás 4 760

10 dkg sajt 1,4 357

10 dkg vaj 0,5 750

0,5 dl tejszín 1,5 145

Összesen 7,4 2012

2021. ápr. 15. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!