Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Melyik mustárnak van a legalac...

Melyik mustárnak van a legalacsonyabb szénhidráttartalma?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
27%
Akkor én is kérdezek. Miért akarsz alacsony szénhidrát tartalmú mustárt enni? Azért kérdezem, mert ha tudom erre a választ, akkor én is jobb választ tudok adni az eredeti kérdésre.
2021. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
27%

40. de, kaptál választ: minden mustár alacsony szénhidráttartalmú, amelyik nem édesített (pl. a mézes-mustár), milligrammokon rugózni meg nem érdemes. mikor ettél legutóbb egyszerre 100 g mustárt?


igen, a Colman márkájú mustár is alacsony szénhidráttartalmú.


remélem most már úgy ítéled meg, hogy ez a második válasz kielégítő.


ui. az egyértelműség kedvvért: minden mustárban minimál szénhidrát van, amelyik nem édesített.

2021. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
19%
Végigolvastam ezt a vitát. A szénhidráttól félni baromság. Az a dietetikus, aki szerint nem a kalória többlet hízlal, vissza kellene adnia a diplomáját. Már ha tényleg van neki. Ha tényleg nem hivatkozik semmire, akkor az nem tudomány, hanem ezotéria.
2021. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 A kérdező kommentje:

41-es: az Atkins diéta kategóriában tettem fel a kérdést, ergó valószinűleg Atkins diétán vagyok. A szénhidrát limitem az indukciós fázisban 20 g. Szeretném mustárral enni a virslimet. Megnézem az itthon lévő mustárom címkéjét, és látom, hogy a szénhidráttartalma 12,6 g/100 g. 1 evőkanál mustár az 20 g, ebben tehát akkor 2,5 g szénhidrát van. Ez ugyan nem tűnik soknak, de ha összesen 20 grammot vihetsz be egész nap, akkor sok kicsi sokra megy, tehát oda kell figyelni.

És még mielőtt bárki elkezdene bombázni diéta választási tanácsokkal, a kérdésem nem erről szólt. Tanuljatok már meg végre itt a Gyakorin csak a kérdésre válaszolni, és nem okoskodni, beszólogatni. Tudod a kérdésre a választ? Akkor válaszolj. Nem tudod a kérdésre a választ? Akkor ne válaszolj.

2021. ápr. 14. 16:10
 45/86 anonim ***** válasza:
37%

azt ugye tudod, hogy nem pontos, amit a címkékre írnak?

ha ilyen kevés szénhidrátot akarsz enni egy nap, jobb ha nem eszel mustárt ahhoz a virslihez, hogy maradjon másra keret.

2021. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 A kérdező kommentje:
45: Igen, épp ezért gondoltam, hogy veszek egy sokkal alacsonyabb szénhidráttartalmú mustárt, hogy beleférjen a keretbe :)
2021. ápr. 14. 16:36
 47/86 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a sok off, irreleváns komment mellett kaptál választ a kérdésedre is. update boltban van ch csökkentett mustár. Esélyesnek tartom hogy abban van a legkevesebb ch.
2021. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 A kérdező kommentje:
47: ez az update bolt a Norbinak az update boltja? Mert őt nem szivesen támogatnám a vásárlásommal.
2021. ápr. 14. 17:13
 49/86 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az övé.
2021. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ahogy gondolod:) Én csak a kérdésedre válaszoltam.
2021. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!