Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt érhetem el...

Mennyi idő alatt érhetem el az álomsúlyomat?

Figyelt kérdés

Jelenleg 159 cm és 56 kg vagyok,az cél pedig 49-50 kg.

Naponta 1000-1150 kalóriát viszek be,próbálok minden étkezésnél proteint fogyasztani,minden nap legalább 2-3 gyümölcsöt megeszek,kb ugyanannyi zöldséget. Minden nap megiszok 2-2.5 liter vizet

Pár napja edzek hasra és lábra(vékonyabbat szeretnék). Szeretnék elkezdeni futni is. Kb mennyi idő alatt szabadulhatok meg ettől a 6 kg-tól? Mekkora a legrövidebb idő? Esetleg még más módszerek a gyorsabb anyagcseréért?(gyógyszerek kizárva)



2019. júl. 30. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

A gyors fogyás soha nem lesz tartós. Ha lefogysz, akkor az úgy történik (és márpediglen ez a jó módszer) hogy utána folyton oda figyelsz a kajálásra, nem eszel annyit, persze becsúszhat ez-az néha, vagy kicsit több ennyire nagyon durvának nem kell magaddal lenni. 6 kg-ot kb egészséges módon 2-4 hónap alatt le lehet adni, de ne a kilót nézd meg a súlyt mert az csak egy iránymutató hogy most hízol vagy fogysz, a testösszetétel a fontos. Van aki 70 kg és tiszta izom pl.

A lényeg hogy figyelj oda mit eszel, ne legyél magaddal durva.

Én 8 hónap alatt (3 hónap stagnálási időszak is volt benne) fogytam 20 kg-ot úgy hogy edzettem mellette heti 3x aztán 2 hónapja megálltam az edzéssel, a kajálásra se figyelek oda olyan durván/megrögzötten mint előtte (pont emiatt égtem ki és untam meg az egészet) és azóta tartom a súlyom nem ment fel 1 kg sem, mert már alapjáraton annyira megszoktam hogy odafigyelek hogy normális természetemmé vált. Szóval ne félj, ne legyél szigorú magaddal, tudatos legyél!

2019. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Amennyit eszel, az nagyon keves, minimum az 1200 kcal,

De amugy meg tokeletes a sulyos, a 49-50 NAGYON keves.

Most te koplalsz, es ha elkezdedz rendesen enni miutan fogytal, rohamosan jonnek majd rad a kilok

2019. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Jelenleg egyáltalán nem koplalok(és nem is tudnék,túlságosan szeretek enni :"D),mármint szerintem ez nem az. Reggeli,ebéd és vacsora is megvan,és egyik után sem érzem magam még éhesnek. Nyilván nem olyan ételeket eszek,amik nagyon magas kalóriatartalmúak,hanem több alacsonyabb kalóriatartalmút.

Azt írják máshol,hogy ha 500 kcal csökkentem a napi bevitelt akkor az már jó. Én lassanként kezdtem el csökkenteni,1-2 éve naponta simán megettem 2000 kalóriát,rengeteg zsírral és egészségtelen étellel megfűszerezve,és akkor nagyon nagy darab voltam. Jelenleg fele akkora vagyok ha a tükörbe nézek,de a combomról alig ment le valami :"(

2019. júl. 30. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

#2

"De amugy meg tokeletes a sulyos, a 49-50 NAGYON keves."

TÉVEDSZ!

Én is 159 centi vagyok, 48-49 kg, de voltam 55 kg is. Mikor 55 kg voltam, nagy volt a fenekem, hasam. Most, sportos, enyhén izmos vagyok, így is van egy kis alhasam, minimális csak, és nem kevés ez a súly, nem vagyok extra vékony. Simán van combom, váll és karizmom, kerek fenekem. Nyugi, nem látszik ki a bordám.


Heti maximum fél, 1 kg-t tudsz leadni egészséges keretek között, de ne koplalj. Étkezz egészségesen, mozogj rendszeresen. A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.

2019. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 Szerintem arra is gondolt, h a férfiaknak jobban bejönne a nagyobb súllyal.

Kérdező, eddz, az a lényeg, nem a pontos súlyod. Lényeg, h jól érezd magad, és minél erősebb legyél, fejlődj, izmosodj. Ez még nem az a mennyiségű háj, ami veszélyes. Ez még teljesen rendben van.

2019. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

#5


Csak úgy nem mellékesen a szépség mindenkinél mást jelent. Van, akinek meg nem jön be a husis nő és direkt vékony, vagy sportos nőket keres.


És hiába lett 0%-os a válaszom, csupán az igazat írtam, ami úgy tűnik, sokaknak nem tetszik.

2019. aug. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy F vagy L,de ez így nem lesz jó.

Tisztázzuk, az ilyen diétákkal általában azt érik el a lányok,hogy 5-10 év távlatában 5-10 vagy még ennél több felesleget is felszedhetnek.Jojó effektus.

A mai világban kalória dömping van,ha nem vagy szegény,akkor elég gyorsan teletömheted a hasadat.

Én nemtől függetlenül a súlyzós edzéseket javasolnám,ha lányként az a kifogásod,hogy túl izmos leszel,hát az gyakorlatilag soha nem fog történni.Ennek ellenére jobban fogsz kinézni és elfogyasztott kalóriáktól sem kell annyira félned.

2019. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!