Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 160g-os diétával ti mennyit...

160g-os diétával ti mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

Lecseréltem a cukrot és a lisztet. Minden teljeskiörlésű a kenyér is.

Kíváncsi vagyok, hogy más így mennyit tudott fogyni :)



2019. aug. 3. 18:09
 1/5 anonim válasza:
58%
Ha kevesebb energiát viszel be mint amennyire a testednek szüksége van, akkor fogyni fogsz. Nem a cukron vagy liszten fog múlni.
2019. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

160 g-os szénhidrát diétára gondolsz?

Attól, hogy lecseréled a lisztet teljes kiörlésűre nem lesz kebesebb a szénhidrátod. Fogyni akkor fogsz, ha kalóriadeficitben is leszel. Ez a diéta csak egy eszköz a fogyáshoz, ha rosszul csinálod nem garantált a fogyás.

2019. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én egy húsz kilót tudtam fogyni, de még mindig van rajtam húsz kiló felesleg, amit már nem tudok leszenvedni magamról. Pedig már intenzíven sportolok is.
2019. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pl terhesség alatt is szoktak ilyen diétát csinálni aki cukros.. (GDM)

Van 1-2 ismerősöm is akik ebben a helyzetben voltak és fogytak is sokat szemmel láthatóan..

2019. aug. 3. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én semennyit. Kétszer 3 hónapig csinàltam, grammra betartva ( volt 1 hónap szünet mert nagyon besokalltam a sikertelenségtől) , egy dekàt se fogytam mozgàs mellett sem.

Kutakodtam, utànajàrtam hogy lehetne mégis eredményeket elérni, és Àtàlltam 100g ALATTI ch bevitelre, 5 hónapnàl jàrok/-21kg eddig. Heti 3x mozgok is egy óràt, sokkal jobban is érzem magam így.

2019. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!