Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Éhes vagyok, de nem kellene...

Éhes vagyok, de nem kellene ennem már. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Reggel megettem egy csomó palacsintát, így délután csak egy kis rántotthusit ettem, meg két barackot.

(Közben aludtam is:DD)

Már nagyon nem kellene ennem, hogy a kalóriakeretemen belül maradjak, de egész este fenn leszek és félek, hogy elgyengülök...:'D

Ilyenkor mit szoktatok csinálni?

(Egyébként normálisan eszem, fehérjedúsan, csak a mai nap volt ilyen)


2019. aug. 26. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Citromlé + víz, vagy valami alacsony kalóriás nyers zöldség, például uborka
2019. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha éhes vagyok, enni szoktam. De komolyan, utálok éhezni. Főtt tojás (1 db kb. 70 kcal), hozzá egy kis nyers zöldség. Vagy pár szem mandula (20 g 120 kcal). Vagy egy szelet sajt (30 g kb. 100 kcal) paprikával. Ezekkel elég sokáig elvagyok.
2019. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen az egy napon inkább egyél, akkor amikor még nem érzed úgy az éhséget.

Inkább, minthogy este minden vackot összeegyél nyakló nélkül.

(jártam már így, ezért inkább eszek legalább egy szendvicset 6 körül, mégha annyira nem is vagyok éhes)

2019. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagyok eszem... Mondjuk nem ilyesmiket az biztos,de ha tudatos csalónap volt, az persze màs:)

Én ugyanúgy eszem a havi egy csalónapomon, mint màskor.

Zöldségek, húsok, tojàs, sajtok, olajos magvak, -ch kenyér, hüvelyesek, cukormentes+ -ch édességek, minimàlis tészta, krumpli. Eszemben sincs kalóriàkkal foglalkozni. Én csak a tàpanyagokra fókuszàlok.

2019. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mozgás volt? 500-600 kcal mozgás és szinte mindegy mit eszeé. Ha nagyon odavagyok, akkor tejet szoktam inni. A szénhidrát okoz éhséget legtöbbször.
2019. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!