Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok ehes, de ugy...

Nem vagyok ehes, de ugy erzem, hogy meg kellene ennem. Mit csinaltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Altalaban nalam az van, hogy ettem mar, nem vagyok ehes. Viszont megis azt erzem, hogy ennem kellene meg valamit. Nem tudom miert van ez.

Olyan, mintha csak az "agyam" akarna enni, nem pedig a 'testem'. Remelem ertitek:DD

Mit csinaltok ilyenkor?


2019. ápr. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Helyzetfüggő. Ha olyanom van, akkor eszem. Általában viszont nem.
2019. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor inni szoktam egy nagy pohár vizet, sokszor a szomjúság is okoz éhségérzetet.
2019. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Citromos víz, tea, kávé, stb
2019. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van sokszor ilyen. Bekapok egy szem tic tac-ot, vagy egy rágót. 10 perc múlva el is múlik rólam ez az ehetnék
2019. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a rágó használt, méghozzá a jó erős mentolos. Amikor étkezés után úgy éreztem hogy ölni tudnék az édességért, vagy amikor a boltban megéreztem a frissen kisült pékáru illatát és nagyon megkívántam akkor benyomtam két rágót és igazából elmúlt, mivel éhes nem voltam, az erős mentols ízre meg már nem kívántam ezeket a vackokat.
2019. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!