Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1200 kCal-nál két étkezés...

Ha 1200 kCal-nál két étkezés között éhes vagyok, akkor többet kéne ennem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem! Természetes, hogy az ember éhes fogyózás közben, főleg az elején. Ha a napi 1200 kcal reális érték számodra, akkor tartsd magad hozzá! Esetleg rágcsálj egy kis sárgarépát vagy karalábét, ha nagyon nem bírsz magaddal!
2017. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

miért van "két étkezés közt"? én is ennyin vagyok, de többször csipegetek, hogy ne legyek éhes(nagyon).


nehéz beosztani, de állandónan(sűrűn) kell aprót csipegetni..


néha nem sikerül..elszalad 1400 fölé is..

2017. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma van az első napom, biztos ez is számít :)

5 étkezést ütemeztem be, 3 órás különbséggel, közte max iszom. Nem halok éhen, csak azt gondoltam, hogy egyáltalán nem leszek éhes, de lehet pár nap alatt ráállok és elmúlik :)

2017. aug. 28. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Első nap :DD

Nyilván hozzá kell szoknod ehez.

Nem tudom előtte mennyit ettél de ha jóval többet akkor nyilván végképp nehezebb.

2017. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet. Én ennyivel garantáltan éhezem és járni is nehezen tudok.

2 étkezés között... Ez is gond lehet, 1200 kcal sokunknak egy étkezésre is nehezen elég... De ha 5-be osztod, akkor nem csoda, ha csak éhesebb leszel evés után a pici adagoktól, oszd 3-ba első körben, ez is segíthet.

S persze az étrend. Van étrend, amin simán éhezem enyhe kalóriatöbbletben s van olyan, amivel jóllakottan tudok koplalni napokig (nem tudom, utána mi lenne, mert nem vagyok hajlandó rá 2 napon túl, főleg mert ez extrém kiegyensúlyozatlan étrend, rövid böjtökre való). A kettő között van az ideális szálkásító étrendem, elsősorban a makrók számítnak nekem, de azért a konkrét ételek is, ez elég tipikus az embereknél.

Az is számíthat, mikor eszel.


Nem mindenki érzékeny minden fentire egyszerre, de van, aki igen.

S van, aki választhat: éhezik, de tempósan fogy vagy jóllakottan lassabban. Van, aki garantáltan végig éhes fogyáskor, mert kizárólag a szükséges kalóriamennyiség laktatja. De ez ritka lehet, egy jó étrend s egy szolid deficit, mozgással emelt kalóriakeret azért a legtöbbeknél segít abban, hogy viszonylag kényelmes legyen a fogyás.


Talán írhatnál magadról s az étkezésedről adatokat...

2017. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, az elsőt nem tudom ki pontozta le és miért.. Pedig rajta felbuzdulva vettem is tegnap répát és karalábét és azt rágcsálom ma :)


Tegnap tízórai és uzsonna gyümölcs volt, de aztán rájöttem, hogy nagyon sok benne a kalória-pedig imádom a gyümölcsöt.


170cm vagyok, 80kg , majdnem 40 éves és pajzsmirigy beteg. Az eredményeim az utóbbi hónapokban álltak be normálisra, így már semmi akadálya, hogy leadjam a felesleges kilóimat.

A legnagyobb probléma számomra maga az evés. Hogy ne azt csináljam, hogy egész reggel nem eszem, max délelőtt gyorsan bekapok valami péksütit, aztán estig semmi.

Szóval most minden tekintetben meg kell reformálnom az étkezésemet. Amúgy ma már nem vagyok éhes :)

Az étrendet próbálom összeollózni különböző netes oldalakról.

2017. aug. 29. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapaanyagcsered alatt eszel ez nem jó !

Az éhség a diétaban rendben van de alapanyagcsere alatt dietazni butasag

1650 et eszem 62 kgsan

2017. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A gyümölccsel az a baj, hogy cukros. A cukros kaják, és azok a szénhidráttartalmú ételek, ameyeknek magas a glikémiás indexe, felviszik a vércukrot, ami miatt több inzulin termelődik, ez leviszi a vércukrot alacsonyra, és utána éhes leszel. A zsíros/olajos ételek után kevésbé éhezik meg az ember. Fehér kenyér helyett érdemes pl. tönköly kenyeret/pur-pur kenyeret enni, cukor helyett xilitet, eritritet.
2017. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!