Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 115 db cukorka 200 g 970...

115 db cukorka 200 g 970 kcal, akkor 1 db 8,4 g? Hány gramm és hány kalória 1 db belőle?

Figyelt kérdés
Mindenkinél máshogy jön ki. 8,43 grammra és 41 kcal-ra. Egy szem lenne annyi, akkor máshogy jön ki. A Kalóriagurun is, 115 db megszorozva 41 kcal-al 4715, akkor hogyhogy 970 kcal a 200 gramm?

2019. aug. 28. 13:28
 1/7 anonim válasza:
100%

Az kérdés legelején lévő számod nem stimmel. 8.4 cal, nem g egy cukorka.

👏

2019. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 darab cukor 1,7391 gramm, 8,4347 kcal.
2019. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így a világos, köszönöm nektek, díjazom is!
2019. aug. 28. 13:53
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"Mindenkinél máshogy jön ki"


Á dehogy, csak azoknál, akik még nincsenek a másodikos matekon túl. De komolyan.


970/115 = 8.43 ez 1 db cukor kalóriatartalma


200/115 = 1.74g ez 1 db cukor súlya (bár ez nem értem, hogy miért fontos infó)

2019. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi!

„(bár ez nem értem, hogy miért fontos infó)”

Kérdezd a KalóriaGuru siteot! Nézd meg, hogy kell/lehet ott vezetni az étkezési naplót. Nagyon jól meg van oldva, de ha új élelmiszert adsz hozzá, bizony meg kell adni grammra is az adatokat. Remélem értetted. Mondom, nézz utána. Amúgy sok közöd nincs, nem is tudom miért magyarázom, talán mert nem bírom az unatkozó értetlen embereket, akik még azt sem veszik észre, hogy már megvan a válasz, nem is egyszer. Az, hogy iskolában mit hogy tanítanak és hányadikban, az már szintén nem téma, régen volt, maradjunk annyiban, gyengeelméjű memóriazavaros vagyok. Ezek tudatában mégis köszönöm az előtted már megadott válaszok más szavakkal való bemásolását. Jó napot neked, a kívánt zöld pacsi megy, mert talán ezért jöttél, csak máskor a hangsúlyra és a GyK szabályzatra* is figyelj szerintem. *Ne írd meg ugyanazt a választ, amit más már leírt előtted.

2019. aug. 28. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már a szabályzatra hivatkozol meg töröltetted a válaszom, akkor te is tartsd be!
2019. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"maradjunk annyiban, gyengeelméjű memóriazavaros vagyok"


Nem kívánok veled vitatkozni. A kalóriabázisban 100 g-ra is meg lehet adni adatokat. Nem tudsz alapműveletet számolni, ez tény, kár háborogni rajta.

Ha azt írtad volna, hogy te belekeveredtél a számolásba, nem írtam volna pikírt választ. Na de mindenkinek? Amúgy te kérdezted, hogy jött ki, levezettem neked.

2019. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!