Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges így a kívánt fogyás?

Lehetséges így a kívánt fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 17 éves fiú vagyok, 75 kg és a Kaloriabazis.hu oldalon beállítottam magamnak egy tervet, amellyel eddig semmi gond nincs, a maximum kalóriát betartottam, nem vittem túlzásba, egyedül annyi a gond, hogy az utóbbi napokban, ahogy megfigyeltem a tápanyag kicsit nagyobb részét szénhidrát formájában viszem be. (egyszerűbben több szénhidráttal teli ételt eszem.) Mivel egy egyszerű kalóriaszámlálós fogyókúrát folytatok, szerintetek lehetséges a fogyás kicsit nagyobb szénhidrátbevitel mellett is (persze az oldalon kiírt maximum szénhidrátbevitelt nem lépem át)?

Előre is köszönöm, aki segít nekem.



2019. aug. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi kalóriákat eszel és mennyi ebből a szénhidrát,fehérje és zsír?

Ha nem akarsz izomból fogyni, akkor a feherjére figyelj oda, legyen meg a 2g/ttkg.

2019. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mai kalóriabevitelem eddig 1236 kcal (1500-ból). Ebből 35g fehérje, 172g szénhidrát, és 43g zsír.

U.I.: Köszönöm az eddigi segítségeket.

2019. aug. 26. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a fehérjét mindenképp emeld meg, ez nagyon kevés
2019. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem gond. Kell a szénhidrát is, főleg, ha nem akarsz éhezni.
2019. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!