Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Üdv, fogyás lehetséges ezzel...

Üdv, fogyás lehetséges ezzel a módszerrel? Többi lent

Figyelt kérdés
176 centi körül mozgok és 95-100 kiló, kb 75-80 kiló lenne a cél, először étrend változtatással kezdeném, ott is inkább a többször kevesebbet enni, illetve minden napi fután mozgás, egyszer kipróbáltam ezt a módszert és 1-2 hónap alatt 5 kiló körül ment le, tehát lehet nálam ez a módszer válna be csak akkor abbahagytam, italfogyasztással nincs gond szerintem mert mindig csak vizet iszok, nem cigarettázok és nem iszok soha alkoholt. Sok kérdésben találkoztam az étrend változtatással, hogy azzal kezdjük, csak nem tudom, hogy a kevesebb kalória bevitellel el lehet érni azt a -20 kilót, napi testmozgás mellett. Illetve megtartani azt a 75-80 kilós átlagot milyen módszerrel lehet?

2019. szept. 29. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csináld ami már 1x bevált mert akkor az tuti működik nálad. :)
2019. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi beválhat, ha az ember következetes. A napi 5-szöri étkezés, kis adagokban, mindenképpen hasznos.
2019. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már működött, gondolom, most is működni fog. De ha ugyanazt és ugyanannyit eszel, mint korábban, az még kevés. Egészségesebb táplálkozás, több zöldség, megfelelő fehérjebevitel (és úgy általában jó makrók) is fontosak. Nem tudom, a futás a te súlyoddal jó ötlet-e, az izületeid kímélése szempontjából. Ha eddig keveset mozogtál, elég lesz kezdésnek kétnaponta/heti 3x, ne hajszold túl magad, néha pihenni is kell. A kalóriát ésszel csökkentsd, nézz utána az ajánlott kalóriabevitelnek, makróknak. Ha sikerült lefogynod, utána súlytartó étrendre állj át.
2019. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!