Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt lehetséges...

Mennyi idő alatt lehetséges így lefogyni?

Figyelt kérdés
170cm/70kg vagyok. kiszámoltam és 1300kcl-ra,180gramm szénhidrátra,49gramm fehérjére és 48 gramm zsírra van szükségem a fogyáshoz.(tudom ez csak egy kb érték) A kalórialimitet mindig betartom viszont van hogy becsúszík egy kis csoki vagy édesség. Emellett hetente ötször futok 40percet vagy 1 órát szobabiciklizek. 10-15kg-ot szeretnék fogyni.Bocsi ha kicsit zavaros lett.Előre is köszi!

2018. febr. 14. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi mozgással szerintem kevés 1300 kcal. Fiú vagy vagy lány? Az édességről meg így nem tudhatjuk, ha kicsi annyira nem vészes, de könnyen lehet hogy nagymama sütijéből 1 szelet több mint az egész napi beviteled:D
2018. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok,egy hete "fogyókúrázok",tegnap ettem kb. 6 kocka étcsokit meg egyik nap egy gombóc fagyit.
2018. febr. 14. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tudod tartani a heti öt edzést, szerintem nem lesz gond..de ha eddig nem edzettél rendszeresen, tartok tőle kicsit erős kezdésnek ennyi mozgás, de én a lusta önmagamból indulok ki.
2018. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A fehérjén még emelhetsz, fogyáskor jobb, ha több s a jóllakásban is segít, de a nagyon kötelező minimumot már megüti, max. kicsit több izom megy le...

A kalóriát majd meglátod, bírod-e. Ha a kalória és a makrókra vonatkozó fontos határok megvannak, nem szokott érdekelni, hogy mit csinál a szénhidrát és a zsír (legaláébbis mostanában ez van, régebben lentebb tartottam a szénhidrátot, különben nem laktam jól kalóriadeficitben s más problémát is okozott. de ez egyéni). Nincsenek fix ideális makrók, nagy a mozgástér, csináld úgy, ahogy neked jó, bármit is jelent ez.


Nem tudhatom a kalóriaigényedet. Én alacsonyabban és kicsit könnyebben várhatóan majdnem 1 kilót fogynék a fentivel hetente, bár valószínűleg nem bírnám. Van, akinek lassabb az anyagcseréje vagy gyorsabb, több az izma... De valószínűleg jól fogsz fogyni így. Majd meglátod.


Édesség nálam majdnem mindennap van, akkor is, ha magamhoz képest jól fogyok, a kettő nem függ össze. Ha azt veszed észre, hogy neked valamiért bekavar, majd változtatsz vagy bevállalod a lassulást...

2018. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!