Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 19/L vagyok 165 cmhez 55 kg,...

19/L vagyok 165 cmhez 55 kg, de szeretnék természetesen fogyni. Szerintetek kéne még 5-7 kg mínusz? Méreteim : felső XS, nadrág S-es.

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy ti mit gondoltok. Kellene-e fogynom vagy 165 cmhez az 55 kg nem olyan borzalmasan sok?

Csak olyan kommelteljen, aki empatikusan áll a kérdéshez!



2019. okt. 20. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem beteg dolog, hogy ennél még lejjebb akarj fogyni. Anorexia. Nem fognak ám attól jobban szeretni, hogy hangosabban zörög a csontod.
2019. okt. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
A kg nem minden, igazából az izom-zsír aránya a döntő. Fogynod nem feltétlen kell, inkább formálódni. Növeld az izmot és zsírból fogyj.
2019. okt. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező.

Nem kell fogynod. Táplalkozz rendesen. Sportolj valamit napi szinten, aktivan es kész, gondolod privatba kuldhetek videokat, egyszeru es hatasos tornak 1 orat vesz igenybe.

Ne a sulymerleged legyen a boldogsagmerleged. Legyen szep napod :-)

2019. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem kell fogynod...
2019. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

remėlem csak poénnak szántad..

en a 160 cm-emmel 55 kiloval vékony vagyok. és nem is érzem úgy hogy fogynom kéne

2019. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Ez a korodnak és a méretedhez képest is súlynak is szuper.

De mivel elkezdtél ezen gondolkodni, én azt ajánlom kezdj el valamit rendszeresen sportolni, de enni ugyan ennyit egyél.

2019. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Az XS-től hova akarsz tovább fogyni?

Ha nem vagy megelégedve magaddal kezdj tornázni, edzeni és építs izmokat amik szép formát adnak a testnek.

2019. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Szia én 165cm vagyok 51 kg. Én magamnak tetszem így,mert mikor már 55 kg voltam a nyáron már elég vastag volt a combom. Jobban érzem a bőrömben 51 kilóval, mert mindig is ennyi voltam. De igazából szerintem, ha sportolsz és egészségesen eszel az is jó. Nem érdemes szerintem konkrétan fogyózni, meg keveset enni.
2019. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
A ruhaméreted alapján így is vékony vagy, én hasonló paraméterekkel M-es ruhákat hordok. Miért akarod sanyargatni magad? Mi nem tetszik a testeden és miért?
2019. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert vastagok a comdjaim a magasságom miatt, és szerintem ilyen 49-50 kgvel már nem lenne ekkora combom. Igen, lehet testképzavarról írni, én is tudom hogy van. De azon akik hasonló cipőben járnak, hogy még normál BMI-ig akarnak fogyni, azok mit tesztek érte. Tornázni nem tudok, térdműtétem volt, kettes szalagszakadásból gyógyulgatok.
2019. okt. 20. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!