Mit ettél ma?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7-es tene undorító vagy hanem buta. Ha azt hiszed, ezt kompenzálni fogod azzal ,hogy a nap további részében koplalsz. Azzal az ellenkezőjét éred el. Ha lenne egy kis ismereted az emberi test működését illetően, valamint látnád az összefüggést a kaja- hormonrendszer- test között,akkor nem itt tartanál. Szedd össze magad, tanulj és használd helyesen a tested. Az egy dolog, ha elhízol,de ha abetegségeid miatt fogsz itt sírni, az lesz az igazi baj.
2019. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ma a szemét étkezés napja volt. Reggel megettem egy granolás joghurtot, ebéd idő környékén menet közben egy sajtos szendvicset, aztán délután egy vajas croissant és mire hazaestem, hogy eszek valami normálisat meg emberi mennyiséget is elkezdett fájni a hasam, szóval 2 főtt tojással letudtam a dolgot.
2019. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy adag fehérje

2×62g zabpehely

2×70g barna rizs

120g csirkemell

130g lazac

2×250g cottage cheese

Kb 150g gomba

200g uborka


Súlyt tartok

2019. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Még semmit.
2019. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!