Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnád mit ettél tegnap...

Leírnád mit ettél tegnap reggeltől estig?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 13:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Légyszi ne kamukat írjatok.

Tudom, hogy mindenki tudja, hogy reggeli zabkása vagy tk kenyér sonkával zöldségess, ebéd csirkemell salátával, vacsora meg túró, de ez már olyan szinten elcsépelt itt. Nem étrendet kérek, hanem konkrétan írd le mit ettél :D

2018. jún. 27. 13:39
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

R: tejeskávé, pár mag, pár szem karamellás keksz

T: egy kinder tojás

E: tejbegríz-gombóc tejföllel-porcukorral

U: csipsz, mogyoró, egy bonbon

V: borsóleves


Szoktam gyümölcsöt is enni, most nem volt kedvem :D

2018. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

R: müzli tejjel

Tízó: sajtos chips

Ebéd: bab paradicsommal,paprikával és tejfölös uborkasalátàval

U: túró rudi és málna

V: fagyi

2018. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1 után volt egy igen lightos kis kávé, mert kicsit kávéfüggő vagyok... Kb. 25 kcal.

Nyomtam egy parányi túrát az erdőben, majd 3-kor ebédeltem. Éhség és étvágy úgy a béka feneke alatt, de azért betoltam 500 kcalt (egyéni dokumentált rekord, normálisan sokkal többet eszem).

Zöldségcurry rizzsel, banános-chiás meggypuding, egy főtt tojás.


Vacsoraidőben sem voltam éhes kicsit sem, de mivel nem működöm jól evés nélkül 1-2 napig sem, ettem még 2 tojást, egy rántottát (egy tojás + egy tojássárgája) egy kis uborkával, 4 dkg földimogyorót és egy kis csokis banánt (2 dkg fagyasztott banán, 1 dkg csoki, szépen ráköt, nem tudom megunni, persze igen finom is).


Az esti locsoláskor málnát ettem a kertből, de csak pár szemet, már alig van.


Aztán később kicsit sem érdekelt semmi és ettem sült krumplit sült hagymával (ritkán marad ilyesmi, de most sikerült), erre is ütöttem egy tojást. Plusz éjjel ettem még egy kupac meggyet s csokis banánt.


Nem egy rossz nap, de lehetett volna kalóriaszegényebb (nem számoltam végig, enyhe kalóriadeficit, ami nekem OK). A szénhidrát mostanság nem érdekel, annak a szintje éhes korszakokban fontosabb.



Leírhatom a mait is, persze ez még kissé képlékeny, de nem nagyon s egyszerűbb is (na ja, mert még nem kezdtem el enni rendesen).


Az előbb ettem pár marék meggyet, 3-4 körül majd jön pár tojás, azt az étkezést nem tudom eltolni.

A családi közös étkezés fél 7-kor lesz, akkor rakott krumplit eszünk. S gondolom, csokis banánt és még meggyet.

A családi étkezésen kívül csak zöldség, gyümölcs, tojás mehet mostantól, ez tűnik most jó szabálynak. A zöldség és gyümölcs poén, a tojás pedig energiabevitel, egyikkel sem tudok elszállni most.

2018. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

2-es te fogyókúrázol? :D elég trash kaják

2018. jún. 27. 15:00
 6/16 anonim ***** válasza:

R: 1 banán és tejeskávé

T: Maci kávé

E: egy szelet csirkemell sonkával, gombával és sajttal a tetején + édesburgonya

U: tejeskávé

V: 5 tojás (1 sárgája), 5 koktélparadicsom, pár light mozzarella golyó


kb. 2-2 és fél l víz

2018. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tegnap:


R.: zabkása

E.: zöldséges rizs

V.: 2 burritó gombával, sok zöldséggel pici majonézzel


Ma:


R.: zabkása

E.: 1 vegán burger

V.:valőszínű 1 zöldséges burritó lesz

2018. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

R:semmi hányingerem van reggel soha sem tudtam enni

E:Leves (knorr póréhagyma)

V: hal és szezámmagos csirkemell

Snack:Paprika , Uborka

Nem fogyózok csak nyáron nem tudok sokat enni


Ma:

R:Semmi

E:édesburgonya répa

V:még nem tudom

S:Puding

2018. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2vagyok: nem fogyózom, bocsi a trash kaják miatt, de ezeket kívántam meg és azt írtad legyek őszinte :D
2018. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Inkább a mait írom így este :)


Reggeli: tejeskávé cukor nélkül, tk zsemle paradicsommal, mozzarellával és humusszal


Tízórai: házi készítésű müzliszelet és egy banán


Ebéd: húsleves, durum spagetti milánói szósszal és desszertnek egy kevés sárgadinnye


Uzsi: natúr joghurtot kevertem össze cseresznyével és eperrel


Vacsora: saláta (fejes saláta, mozzarella, paradicsom, olivabogyó, kígyóubi) bazsalikom ecettel

2018. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!