Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 800 kalória?

Napi 800 kalória?

Figyelt kérdés

Ma belekezdtem a fogyókúrába. Igy lehet fogyni? Vagy adjatok tanácsokat,mit kéne máshogy csináljak :)


Reggeli: 1 barna zsemle 10g vajjal,sonkával,2dl tej

10 órai: 1 szelet barna kenyér 10g vajjal

ebéd: 5dkg főtt zöldbab,natúr szelettel

uzsi: 5 dkg főtt zöldbab, 2 főtt tojással

folyadék: csak viz, napi 1,5 l


napi 12 km-ert sétálok,és ma kocogtam fél órát

Igy félév alatt tudnék fogyni 25 kg-t?

170 cm / 92 kg 18L



2019. okt. 28. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent.
2019. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Koplalsz, és ezt nem fogod bírni. Őszintén még sajnélni sem foglak, hogy így elfogod érni majd a 100 kilót is.
2019. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem koplalok, mert nincs éhségérzetem
2019. okt. 28. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem például sokszor nincs étvágyam. Nem tehetek róla néha ennek a felét eszem. Nem koplalok ilyen a szervezetem. Nem mindenki tud megenni egy fél lovat 😀
2019. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Vacsi hol van?

Ilyen súlyfelesleg mellett te mi az istent akarsz 800 kalóriával? Kérlek, ne legyél hü.lye!

Mit fogsz majd csinálni, ha stagnálsz? 400 kalóriával fogod csökkenteni azt a röhejesen kevés, 800 kalóriás keretedet, vagy mi?

Gondolom nem 2000-2500 kalóriával sikerült magadra 25 hájat fél év alatt felpakolni, hanem mondjuk 3000-4000al.

Kezdjed 2200 kalóriával, és sportolj!

Így nem ájulás meg zabálás lesz a vége.

2019. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja biztos azért lettél 170 cm-s lányként 92 kg, mert 800 kcal mellett nincs éhségérzeted.
2019. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért híztam el mert nem dolgoztam suliba se jartam, 2 evig kb csak a hűtőig mentem ki, egesznap sorozatot neztem unalmamban ettem, de miota dolgozok nem eszek annyi felesleges dolgot csak ha ehes vagyok, de ezen is valtoztatni szeretnek,hogy egeszsegesen eljek...

Es mivel lekotom magam nem hianyzik a kaja,nem kell egybol tamadni :)

Es napi 11-12km seta megvan mert sokat kell menni , ez melle ugye bekiktatom a napi fel ora kocogast es fel ora HIT edzest..

De koszonom a valaszokat,a velemenyek alapjan akkor novelnem kell a kaloriabevitelt, koszi mindenkinek legyen szep napotok :D

2019. okt. 29. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Most mi a helyzet? Az első pár napban lehet, hogy elégnek érzel ennyit, sőt, szinte megkönnyebbülsz a sok zabálás után. De hosszú távon nem lesz tartható.


Sokkal több zöldséget egyél! 5 dkg főtt zöldbab az semmi. 20-25 dkg egy normál adag, ha van leves is és a zöldbab a köret, de ha csak egy fogás van vagy ha salátát eszel főételként, akkor lehet több. A reggeli, tízórai mellé is egyél zöldséget. Tudom, itt az ősz, de légy ötletes. Vagy ehetsz pl. zabkását, abban már van elég rost. A barna zsömlénél nézz utána, hogy a malátától barna vagy tényleg rost is van benne, előfordul ilyen is, olyan is.

2019. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!