Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen az étrendem?

Milyen az étrendem?

Figyelt kérdés

Reggeli:

Bagel kremsajttal meg tejes kávé össz. 210 kcal


Tízórai:

Banán eper turmix 138 kcal


Ebéd:

Tojásos pite,

Eper és áfonya tál

Saláta össz. 339 kcal


Uzsi:

Perec 100 kcal


Vacsi:

Pulyka bolonyai teljes kiőrlésű tésztával meg párolt zöldség össz. 318 kcal


Kb 1200-1400 kcal között viszem be az ételeket, oda kell figyelnem a bevitt szodiumra max 2000mg mehet be, napi szinten eddzek valamit akár séta egy órán keresztül vagy héti 4 zumba óra.


157 cm 65 kg


2019. nov. 7. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
nekem tetszik :)
2019. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Vagy nagyon keveset eszel ezekből a kajákból, és akkor gondolom éhes vagy, vagy pedig rosszul számolod a kalóriákat. Pl egy bolti perec minimum 300 kcal. Amúgy a minősége rendben van kb, esetleg még egy kis "tisztább" fehérje forrást beépíthetnél pl sovány túró, csirkehús, cottage cheese, hal, tofu vagy valami fehérjepor akár a tudmixodhoz
2019. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi glutén mentes ropi perecre gondoltam egy adag 100 kcal


Eszek fehérjét, cézár salátát light öntettel, halat, teljes kiőrlésű tésztákat gyümölcsöket, csökkentett zsír tartalmú sajtokat joghurtot tojást stb

2019. nov. 8. 01:02
 4/8 anonim válasza:
48%
Esetleg a plussz kaloriakat kene kivsit visszfogni a bagel meg a kremsajt sem a legjobb minosegu kaja. A teljes kiorlesu teszta is elegge hizlalo annyira nem szamit hogy teljes kiorlesu vagy nem. A light ontet es ezek a dolgok is sok hozzaadott cukrot tartalmaznak ezekre figyelj kicsit jobban:) de ezek csak tanacsok
2019. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem rossz, mert van benne gyümölcs is azért, és alapból nem a legrosszabb minőségű ételek ezek. Viszont valóban ehetnél egy kicsit több fehérjét, tisztább formàban, és itt most nem kizárólag állati fehérjére gondolok. Akár tofu, hüvelyesek, olajos magvakból egy kevés, barnarizs stb. Másrészt zöldségeket is ehetnél többet, akár nyersen, vagy párolva, de egyèbkènt nem olyan rossz ez. :)
2019. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Mi az a bolonyai?
2019. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, most szúrt csak szemet, hogy azért volt benne saláta és párolt zöldség is, akkor nem szóltam, hogy kevés a zöldseg. :) Efelett valahogy elsiklottam.
2019. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt nézem, hogy szerintem rosszul számolod a kalóriákat. Ezek mind több kalória, mint amit írtál.
2019. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!