Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan kezdjek hozzá? Hogy...

Hogyan kezdjek hozzá? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, és formálódni is. 165cm magas vagyok, 58kg (es lany vagyok) Kb 8kilot szeretnék leadni, ezt olyan 3 hónap alatt.

Rendszeres mozgással és egészséges étkezéssel.

Olyan személyt szeretnék keresni, aki tud nekem ebben segíteni, hogy hogyan kezdjem, milyen edzéseket tudnék otthon végezni, miket egyek stb. Egy kis tapasztalatom nekem is van fogyokurakban, sajnos evesi zavarral is kuzdottem mar, bulemias voltam. Ezerr nehez most elhataroznom magam de ugy erzem kepes lennek ra. Aki tudna segiteni, kerem privatban keressen



2019. nov. 23. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szívesen segítek, de ezen az oldalon kérdésekre szoktunk válaszokat írni, nem pedig edzèsterveket készíteni, ugyanis az egy fizetett szakma, hozzá értők állítják elő, akik látnak minden nap.

Hogy mit egyél arra, pedig a dietikus való.

Az alapokban tudok segíteni, ha gondolod, viszont előre szólok hogy ilyen súlyból nem nagyon kéne fogyni.

Látni kéne hogy valóban van-e felesleged, ha van akkor is biztos hogy nem 8kg.

Edzèst javaslom inkább.

Írd be a netbe, hogy mire szeretnél edzeni és eddz arra, amire szeretnél, és olyan tempóban csináld ahogy jól esik, érezd hogy hová kell még edzened, csak mindenképp melegíts be előtte, és utána nyújts hogy ne legyen sérülésed.

Nagy vonalakban ennyi erről a tèmáról.

2019. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi előbb kicsit érdekesen írtam le amit akartam, de folytatom.

Fogyasnál annyi a lényeg hogy kevesebbet egyél mint amennyit felhasználsz és ne koplalj.

Az lényegében mindegy hogy mit, az az egészséged érdeke hogy sok zöldséget gyümölcsöt fogyassz, és fehérjét.

Azt hagytam ki hogy neked kell érezni ha edzel, hogy mire kéne még.

Ha nem akarsz több izmot, akkor javaslom a kardiót, nagyon jó kedved lesz tőle.

Erősít valamennyit, de jobb zsírégető

2019. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es hany kaloriat fogyaszthatnek? egy kalkulator szerint az alapanyagcserem 1400kcal. Gondolom ezt be kell vinnem, vagy mennyit kene ennem?
2019. nov. 26. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!