Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ajánlanátok olyan oldalt,...

Ajánlanátok olyan oldalt, ahol jó megközelítéssel találok kalóriatáblázatot?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni zsírból egy keveset (tényleg nem sokat, ha saccolnom kéne, talán 5 kg-ról van szó). Már elkezdtem odafigyelni a táplálkozásomra, szinte semmi cukor (nagyon minimális a teába, illetve a szószokban, pácokban is van egy kevés), rengeteg zöldség, nyersen, párolva vegyesen, csirke, semmi kenyér, rizs, tészta minimális (az elmúlt 2 hétben kb 0) inni csak víz, meg tea (az vegyesen, zöld, roiboos, fekete, gyümölcs, mikor mi).

Viszont itt az oldalt olvasgatva picit elbizonytalanodtam, így szeretnék egy megbízható forrást, ahol utánanézhetek, hogy valóban jól étkezem-e.

Mozgás bőven van, így azzal nincs gond. Izmos vagyok eléggé, mert 3 éve elég intenzíven edzek, plusz egy hónapja itthon is erősítek reggel, néha este is. Alapvetően körte alkatom van, a hasam szinte teljesen lapos, már-már kockásodik, de a fenekem és a combom zsírosabb, és sajnos narancsbőrös.

Eddig sokszor ittam szörpöt, még ha elég hígan is, illetve a függőségem a chips. Szörpöt csak hétvégén iszok 1-2 pohárral, akkor is csak megmutatom a víznek kb, hogy létezik, chipset is csak akkor eszek 1-1 zacskóval (korábban nem 1-1 zacskó volt sajnos, illetve hétköznap is előfordult nem ritkán esti filmezéskor). Ezt heti 100 gramm mandulával váltottam ki, illetve a salátámba teszek néha napraforgó, vagy tökmagot.

2 hete változtattam ezen, párom szerint már látszik a változás, szerintem csak picit elfogult, vagy próbál motiválni. A súlyom -2 kg-al változott, de ez tudom, hogy lehet pusztán az aktuális víz, illetve béltartalmam különbsége miatt is.

Nem igazán akartam méricskélni, de kezdem azt érezni, hogy illenék. Illetve, nem gyors fogyást tervezek, ha 2-3 hónap alatt jutok el a célomig, nekem teljesen megfelel.

Köszönöm, ha elolvastad a kisregényemet, és tudsz válaszolni, tanácsot adni! :)

Adataim: 156 cm, 53-55 kg, 29/n


2019. dec. 2. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
builder.hu
2019. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!