Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen nasit szoktatok enni?...

Alexa930 kérdése:

Milyen nasit szoktatok enni? Mivel helyettesítettétek a csokit, chipset, gumicukrot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Borzasztó lelki állapotban vagyok, amiből nem mostanában fogok kimászni. Ilyenkor mindig valami nasit eszek. De le kell szoknom róla. 43kgot fogytam, teljes életmódváltással. Amíg rendben volt az életem, addig nem kívántam ezeket, de most nagyon.

Próbáltam egészséges sütiket sütni, alma, répa chipset... De hiányérzetem van így is.

Tudnátok nekem tanácsot adni, mit is ehetnék nasi helyett? Vagy ha van valami jó receptetek, megosztanátok velem?

Azt ne írjátok, hogy oldjam meg a problémákat, mert ahhoz legalább egy év kell, sajnos ilyen gyorsan nem megy.


2019. dec. 18. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Túrósbatyu, lekvárosbukta. Nekem ezek segítettek.
2019. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezek a sima pékségben kaphatóak, vagy te sütöd?
2019. dec. 18. 20:34
 3/22 anonim ***** válasza:
Coop abc-ben vettem őket
2019. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egyél egy kis szelet csokit. Nem sok kalória.
2019. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Natur joghurt, kefír? Igaz nem édesség, de mondjuk ha teszel bele málnát, epret stb., már majdnem joghurt:)
2019. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Persze, néha belefér, hogy eszem egy kis csokit. Abból is a canderel cukormentesét veszem, vagy cukorbetegeknek való cukormenteset. Nem eszem fehérlisztes dolgokat, sem cukrot, sem magas kalóriatartalmú ételeket.

A joghurt gyümölccsel jó lehet. Mindenképpen adok egy esélyt neki.

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 18. 21:24
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Az édességeket nem helyettesíteni kell, hanem elhagyni.
2019. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én ilyenkor olyan fehérjeszeletet szoktam enni, amiben nagyon kevés cukor van. azzal áltatom magam, hogy azért mégiscsak jobb, mint egy édesség, meg van benne fehérje. és bevált, de azért még mindig csak egy felcicomázott csokiszelet :))
2019. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló. Tudom. Nem is szoktam nasizni. Ha mégis, akkor répa, retek, alma szokott lenni a nasi. De mivel stresszevő vagyok, és nagyon nagyon rossz helyzetben vagyok most, így megint ez van. Ilyenkor pedig kell a csoki, chips, stb. Ez egészen kicsi korom óta így van.
2019. dec. 18. 23:04
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha rámjön az édesség utáni vágy akkor ezekkel élem túl:

-Olajos magvak

-Banánt beteszem a fagyasztóba, és az nekem a fagyi, kiskanállal.

-0%-os joghurtot (vagy alacsony kcal görög joghurtot) összekeverek összeturmixolt bogyós gyümölccsel vagy málnával, lefagyasztom, fagyi


Emellett régi fényképeket nézegetek magamról, gondolok arra hogy nyáron milyen jó lesz ha nem kell szégyenlenem magam a strandon. A képnézegetés segít, föleg ha utána levetközök és megnézem a jelenlegi testemet. Na akkor tuti elmegy az étvágyam mindentöl.

2019. dec. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!