Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Számoljam a kis adag ételeket is?

Számoljam a kis adag ételeket is?

Figyelt kérdés

Kb 2-300 kalóriával a keret alatt szoktam maradni. Ha a párom popcornt eszik vagy ilyesmi én is veszek belőle mondjuk két marékkal, vagy mondjuk a kifli csücskét letöröm és megeszem. Az ilyeneket nem számolom és mondjuk egy nap 1-2 ilyen eset fordul elő. Szerintetek ne egyek semmit ami nincs számolva vagy nem probléma ha becsúszik?

20/l



2020. jan. 10. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Én is belekóstolok minden finomságba, de tényleg csak egy kanállal vagy egy lecsippentett falattal ahogy írod.

Ennyi kell is, különben folyton sóvárogna csak az ember.

A nehézség abban rejlik, hogy megállja az ember a folytatást :)

2020. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi belefér a keretedbe, nyugodtan edd meg, a sóvárgás sokkal rosszabb, illetve amit 1-es írt, akkor van baj, ha a popcornos tál előtted van, és az alján a kezed, de akkor meg elgondolkozol, és legközelebb nem csinálod.
2020. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is így csinálom. 100-200 kalóriával alatta maradok, mert tudom, hogy pl a csokiból egy kockát eszek meg, a barátom almájából egy cikket lopok el, stb. :D De nyilván ha már megeszek egy fél almát, meg egy fél kiflit azt beleszámolom.
2020. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha szándékosan akarod félrevezetni magad, akkor bármit kihagyhatsz a számolásból.
2020. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nálam tuti az lenne a vége, hogy a napi 1-2 alkalomból lassacskán 10-20 alkalom lesz. De ha te tudsz így is mértéket tartani, akkor ezzel nagy hibát nem okozol. A csokira, olajos magvakra azért figyelj, abból egy kevés is elég sok kalória, szóval azt inkább számold.
2020. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egyszerűen felírom ezeket is. Így egyszerűbb, és nem kell ilyen csipegetéssel hitegetni magam. Ha minden felírva, tudom tartani a célt. Ha péksütit akarok enni, akkor mozgok többet.
2020. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!