Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy ragoba 2 kcal van, ha...

Egy ragoba 2 kcal van, ha lenyelek belole pici apro darabkakat tobbet viszek be vele?

Figyelt kérdés
Ugy ertem van amikor beveszi eloszor az ember es elkezdi ragni picit szetjon nagyon nagyon apro darabkara es van hogy elgondolkozom rajta hogy kellene ra figyelni hogy azokat az apro darabokat ne nyeljem le mert akkor tobb kaloriat viszek be vele
2020. febr. 13. 05:09
 1/5 anonim válasza:
100%

Már ne is haragudj, de milyen varázslat folytán fog megnőni a kalóriatatalom csak amiatt, mert kis darabokban és nem egészben nyeled le?

Ha van egy tábla csokid ami mondjuk 300kcal, akkor ha egybe a szádba tömöd 300kcal-t viszel be, ez ha kockánként eszed meg akkor többet?

Ez a kérdés kb azon a szinten van mint a rendőr a viccben, akitől megkérdezik, hogy:

- 6 vagy 8 szeletbe vágjam a pizzát?

- csak 6-ba, 8-at most nem bírnék megenni.


Másik pedig hogy ha 2-3kcal-on stresszelsz akkor előbb pszichológus kéne nem fogyókúra. 2kcal-t kb már azzal elégetsz, hogy rágod azt a rágót...

2020. febr. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

*egyben

*de ha kockánként

2020. febr. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jo igaz, mikor elkuldtem a kerdest /leirtam/ mar en is rajottem h hulyeseg de amikor megcsak gondolatba volt akkor nem tunt ilyen f. s z s a gnak 😅

koszi:)

2020. febr. 13. 05:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az a kcal egy kicsit sok....
2020. febr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
atyaúristen
2020. febr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!