Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mennyi kalóriát...

Szerintetek mennyi kalóriát kellene ennem?

Figyelt kérdés

Kb. 65-67 kiló vagyok, 161 cm, 21 éves.

Voltam már egy éve 80 körül is, aztán lefogytam kb. 60-62ig, az elején visszajött pár kiló, a többit már tartom kb. fél éve.


Viszont!! Nem érzem így jól magam, vissza szeretnék menni minimum 60ig. Szerintetek hány kalóriát kellene ennem ehhez?

Tanulok még, szóval sokat ülök, viszont heti 5x sportolok 60-90 percet (Trx, hot iron, kangoo, futás)


2020. febr. 15. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha tanulsz és ennyit sportolsz, ne a számolásban gondolkodj, hanem, hogy mit és mennyit eszel, mi az, ami felesleges!
2020. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az étrended minőségét vizsgàld àt, azt, hogy mit eszel, felesleges szàmolgatni, főleg ennyi sport mellett.
2020. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kb. ugyanennyi sport mellett számolás nélkül is lefogytam 60 kg-ra. Arra figyeltem csak, hogy a normál étkezések között ne nassoljak, plusz mivel az iskolai menzán ettem, adott volt az ebéd ételadagok mérete (ami nagynak tűnt, de szerintem vizezték a kaját).
2020. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha meg számolni akarsz: egyetemistaként - mikor a sulimenza áldásos rendje megszűnt - már nekem is figyelnem kellett, és kb. 2200-2400 kcallal tudtam lassan fogyni. De ezt egyénileg kell kikísérletezned, mert van szórás a különböző emberek között.
2020. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De valahogy csak meghízott a kérdező, szóval megis csak meg lehet kockáztatni a számolgatást. En azt mondom, hogy 2000 kaloriával nezd meg, mennyira indul be a fogyás, ha nem eléggé, csöakkentsd, ha túlsagosan (het 1 kilónál több), növeld a kaloriát. De az is eleg, ha csak Mondjuk a 3/4et eszed annak, amennyit eddig és megnezed, az
2020. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

* lemaradt

Es megnézed, az eleg e a fogyás beindulasához

2020. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!