Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát kell ennem...

Mennyi kalóriát kell ennem hogy fogyjak? Az én munkám könnyű fizikai munkának számít?

Figyelt kérdés

23/N, 80 kg, 162 cm.

Mozgás: naponta 1 óra séta kutyával.

Munkám: raktában vagyok adminisztrátor, de a srácoknak besegítek csomagolni ha kell. Nem ülök egész nap, max 1 órát egyhuzamba, többször felállok és sétálok. Csak azzal sétálok kb 1 kilométert,hogy 4-5-ször felmegyek wc-re a raktárból. És mint írtam, besegítek csomagolni is, ezek kb 2-3 kilós csomagok, de nem folyamatosan, van hogy egyhuzamba fél órát csomagolok, van hogy 5 percet, majd 5 percre leülök a gép elé, aztán újra csomagolok stb... nem őrült tempóban, de azért haladok. Ezt lehet könnyű fizikai munkának számolni?


2020. febr. 6. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu

Itt ki tudod számolni és vezetni mit eszel, és mennyit kellene.

2020. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tabbouleh ***** válasza:
Szerinte ez több, mint könnyű fizikai munka..
2020. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tabbouleh ***** válasza:
*szerintem
2020. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 1700-1800 kalóriával már fogyhatsz. Ha nem, akkor csökkentheted 1500-ig is. Attól függ, mennyit ettél korábban.

Heti fél-1 kg az egészséges fogyás üteme.

2020. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod megbecsülni, de szerintem bizonytalan esetben az a jó módszer, ha két hétig felírod és számolod, amit eszel, és utána ahhoz képest csökkentesz mondjuk 10%-ot. Ha újabb két hét után úgy látod, akkor megint csökkentesz 10%-ot. Így figyelembe vetted a szervezeted egyéni sajátságait is. Ráadásul egy csomóan már attól elkezdenek fogyni, hogy felírják, mit esznek, mert automatikusan elhagyják a csipegetést, ami elég sok észrevétlen kalória tud lenni.
2020. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!