Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan segíthetnék Anyának...

Hogyan segíthetnék Anyának kiszámolni, mennyi volt 6 db palacsinta tápértéke?

Figyelt kérdés

Sikeresen megevett 4 db túrós és egy kakaós,meg egy üres palacsintát. Mivel én nem ehetek ilyen dolgokat, nem tudom, a hozzávalók arányának pomtos ismerete nélkül hogy számoljam neki ki, mert hozzám fordult segítségért: én régóta egészségesen eszem

Az tuti,hogy olajban sült, fehér lisztes, cukros volt.


Nem túl nagyok, én a biztonság kedvéért ráhúztam az érték saccolására. Ti mit tennétek? Myfitnesspal nem igazán mutat ilyen ételt, a kalóriabázis nem tudom,mennyire megbízható. Ezt a 6 db-ot, ha 2400 kcal körüli értékre saccoljuk, túl nagy szerintetek?



2020. ápr. 7. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs annyi, de a fele (saccra).
2020. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De egy palacsinta nincs meg 100g.
2020. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a kérdésnél a 3-as választ nézd meg, ott meg vannak adva a kalóriaértékek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..

De garantáltan nincs 2400 kcal, még a fele sem.

2020. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudtátok lemérni? Ha jól meg vannak tömve töltelékkel, több is lehet 100 grammnál egy darab. Az üres persze jóval kevesebb, talán 60-80 gramm, az attól függ milyen vastag a palacsinta, és mennyi olajat szívott magába.
2020. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: sajnos nem, neki nincs, az én digitális konyhai mérlegem meg Budapesten maradt. Ha maradt még a hűtőben, mindjárt lefotózom, nem tudom, mennyire leszünk azzal kisegítve.
2020. ápr. 7. 22:24
 7/13 A kérdező kommentje:

Na, ezeket találtam már csak:


[link]


[link]


[link]


A bal oldali a túrós, a jobb szerintem kakaós,vagy diós, nem néztem meg.

2020. ápr. 7. 22:33
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

20 dkg lisztből, 0,5 liter tejből, 2 tojásból (ez az alaprecept) kb. 15 palacsinta lesz. Ehhez jön az olaj. Kérdés, hogy úgy sütitek, amihez csak az elején adtok olajat, vagy úgy, hogy minden 2-3. között olajozzátok. Ezek alapján kiszámolhatod.

A palacsinta darabjába, ha olajjal felszívott van vagy 300 kcal az tuti.

2000 kcal biztos meg volt.

2020. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor kb. jól számoltam.


2400 ezek alapján lehetett, nem?

2020. ápr. 8. 00:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne írjatok már hülyeségeket!

Egy üres palacsinta 100 kcal körül van, 200 akkor lehene, ha minden egyed palacsinában egy evökanál olaj is lenne, az meg egyszerüen lehetetlen, akkor a palacsintából folyik ki!


Kérdezö; ne stresszeld meg idegesítsd anyukßadat, az egész, amit evett 1200-1400 kcal közt lehet, ennél nem több.


Javaslom a kaloriabazis.hu használatát, ott ki lehet normálisan számolni a kalóriákat és nem horrorszámokat kell tippelni, aminek semmi valós alapja sincs.

2020. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!