Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Maximum hány kalóriát ehetek?

Maximum hány kalóriát ehetek?

Figyelt kérdés

Sajonos az elmúlt két évbe nagyon elhagytam magan és meghíztam.

158 cm vagyok és 78 kg

Szeretnék 20 kilót lefogyni, de egészségesen és persze nem hirtelen

Maximum hány kalóriát és ch.t vihetek be egy nap?


2020. ápr. 11. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
1200 kalóriás étredet keress, nőknek annyit szoktak javasolni fogyáshoz. Igaz, nem írtad, nő vagy-e, de a magasságodból úgy sejtem. A szánhidrát aránya nem fontos, a fehérjéé igen. Abból olyan 70 grammot javaslok naponta, aminek az értékét (280 kcal) természetesen bele kell számolni az 1200 kalóriába.
2020. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress ra, van egy oldal ahol ki tudod számolni hany kaloriara van szükséged. Életkor es magasság alapján, most hany kg vagy.
2020. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább add meg egy kalkulátornak az adataid, mert az 1200 kcal szerintem kevés lesz. Pl. kaloriabazis.hu
2020. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt használd.


De ha edzel is mellette, sokkal gyorsabb. Privatot írj kérlek, és mindenben segítek

2020. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!