Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vajon mennyi kalóriát ehetek...

Vajon mennyi kalóriát ehetek egy nap súlytartáshoz?

Figyelt kérdés
172/52 N vagyok. Egy nap 2x eszem reggel(kave+0.1es tej+kakaópor+kefir/író) vacsi(kefir/író+kakaópor,gyümölcsök,zöldségek parolva nyersen is,össze vissza ilyenkor mindent.. Kb 1700-1800kcal lehet egy napra ahogy szamoltam,ez nem sok egy kicsit? Mennyit kéne ennem sulytartáshoz? Mozgásom ebből all( ha lehet mindig állok,főzök,sütök,mosogatok,sokat vagyok a konyhaba,gyakran takaritok,5.en lakom,altalaban gyalog jarok le-fel,szinte mindennap megyek boltba+setalni legalabb felorat,estenkent,ha van eröm kicsit szoktam itthon ugralni,tancolni. Igy mennyi kaloriat egethetek?

2017. szept. 1. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
24eves vagyok
2017. szept. 1. 19:39
 2/7 anonim ***** válasza:
A napi 1700-1800 kcal nagyjából reális súlytartáshoz. Ha változik a súlyod egy hónap alatt, akkor annak megfelelően korrigáld a bevitelt. A mostani súlyod határeset, sőt, akár alultáplált is lehetsz.
2017. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a 0,1-es tej, az már nem tej. az író az író..

1500-1600 közt.


de biztos, hogy annyi a beviteled?


mert én még egy szem cukorkát is felírtam, vagy egy szem kekszet, és estére kiderült az összesítésnél, hogy nem is annyi az annyi.


nem csinálok mást, csak ülőmunkát, elég az 1300 is.

2017. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mérni sajnos,csak nagyjából lehet ennyi. Napkozben sosem falatozok. Ha eszek,akkor eszek! De sose csipegetek.
2017. szept. 2. 02:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Most is pl felkeltem ettem szilvat,nektarint,bevagtam egy nagy uveg zoldbabot cukormentes ketchuppal meg sadu huskonzervvel,íróval(1500). Utana ettem kicsi zabot mazsolaval,mezzel meg egy pici darab banannal meg megettem egy 250g-os meggyes joghurtot. Nem mertem de olyan 1650kalorianak szamoltam kb. Többet nem ehetek ma. Az a baj,h nem tudok gyakran enni,mert ha csak csipegetek es nem lakom jol,attol még ehesebb leszek.
2017. szept. 2. 02:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Basszus reggel telezabaltam magam..:( miert vagyok kenyszerevő? Igy visszafogok hizni. Pedig mindig megfogadom,h na most utoljara akkor bezabalok,tobbszor soha,par napig birom,utana minden kezdodik elorol:(Ilyenkor tomom magam kekszekkel,zabpehellyel,mézzel,foldimogyoroval,fustoltmajassal,ripszropsszsal... Ugy is mindegy alapon.. Pedig nemnmindegy.Miert vagyok kenyszerevő? Hogy tudnék rola leszokni?
2017. szept. 2. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
172centisen 52kg-mal ne csodálkozz, hogy állandóan ehetnéked van; túl alacsony a súlyod.
2017. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!