Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csináljak másképp?

Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

A reggelim:70 g laktózmentes tej+kávé cukor nélkül+25 g zabpehely+90g mandulatej

Tízórai: 2 szelet pufirizs+pulykamell sonka

Ebéd:150 g afrikai harcsa+ 15 g kuszkusz

Uzsonna: 150 g afrikai harcsa+15 g kuszkusz

Vacsora: 250 g zsírszegény túró.


Az össz kcal 968+zöldségek. Viszont A makrokkal szerintem gond van. 46g zsír, 75g szénhidrát és 129g fehérje. Nem tudom, hogy mit csináljak máshogy, a tojásra allergiás vagyok, a csirkét meg nem bírom megenni.

Tanácsaitokat előlre is köszönöm.


Ja és, fogyás a cél, 168 cm 62 kg.



2020. máj. 12. 14:26
 1/6 anonim válasza:
Remélhetőleg ez csak példanap és nem mindennapos. Ilyen alacsony energiabevitel mellett a test kvázi vészüzemre vált és tartalékol amit csak tud. Hány éves vagy és mennyit mozogsz?
2020. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neem ez az amit tartok, viszont zoldsegekkel megvan az 1200,jelenleg nem sportolok es 19. De a zsir es a szenhidrat szerinted milyen?
2020. máj. 12. 15:47
 3/6 anonim válasza:
Nem túl sokat kell fogynod úgyhogy szerintem próbáld ki úgy, hogy 45 perc kardio, 240gszénhidrát,75-80g fehérje (gondolom izomformát is szeretnél nem csak csont és bőr lenni) 60gzsír. Ez kb 1700kalória és kb fél kiló minusz per hét ami nem jön vissza jojoban.
2020. máj. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😍
2020. máj. 13. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban fogyni akarsz, kerüld el a magas szénhidrátok diétákat, minél kevesebb szénhidrátot viszel be annál jobb. A fehérje legyen 1.2-1.6g/ testsúlykg, a többi energiát zsírból vidd be. A szénhidrát hormonálisan kedvezőtlenebb hatással van a fogyásra, mint a zsír.
2020. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogyásnak van trükkje. Semmiképp a koplalás. havi 2-3 kb. Nekemsikerült termékkel.. semmi mással
2020. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!